قیمت اتر (ETH) از 28 مارس تا 15 مه 173 درصد بهتر از بیت کوین (BTC) عمل کرده است.

sarah
1 سال قبل
اتریوم

قیمت اتر (ETH) از 28 مارس تا 15 مه 173 درصد بهتر از بیت کوین (BTC) عمل کرده است.
گاو نر باور نکردنی باعث شد که این توکن به بالاترین قیمت 4380 دلار برسد.
با این حال ، در حالی که بازارهای ارز رمزنگاری شده در 12 ماه مه افت شدید داشتند ، روند معکوس شروع شد و از آن زمان ، اتر 25 درصد عملکرد کمتری داشته است.
برخی ممکن است بگویند این یک تنظیم فنی پس از یک رالی قوی است.

توجه داشته باشید که چگونه نسبت ETH / BTC در 8 ژوئن دوباره صعود کرد ، با وجود اینکه قیمت اتر 36 درصد زیر بالاترین سطح خود باقی مانده و نزدیک به 2800 دلار بود ، به 0.77 رسید. برای درک اینکه چه چیزی می تواند باعث ایجاد این نسبت شود ، تحلیلگران باید محرک های قیمت اتر و بیت کوین را جداگانه تجزیه و تحلیل کنند.

در تاریخ 13 مه ، مجله نیویورکر مصاحبه ای با مایک نووگراتز ، بنیانگذار و مدیرعامل Galaxy Digital منتشر کرد. در این گفتگو ، نووگراتز گفت:

“شما همزمان با رشد سریع اقتصادی ، منابع مالی و NFT غیرمتمرکز در اتریوم دارید.”

سپس از Novogratz سوال شد که اتر چقدر می تواند بالاتر برود ، وی پاسخ داد: “می دانید ، پیش بینی اوج ها خطرناک است. اما آیا ممکن است به 5000 دلار برسد؟ البته که می تواند.”

با این حال ، تقریباً یک هفته بعد ، گزارشی از گلدمن ساکس نشان داد که بانک سرمایه گذاری جهانی معتقد است که اتر “شانس زیادی برای پیشی گرفتن از بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش غالب” دارد.
جالب اینجاست که یکی از نقل قول های اصلی گزارش مستقیماً از مصاحبه Novogratz با نیویورکر بوده است.

در حالی که اتریوم تسلط 80 درصدی خود بر ارزش خالص را در برنامه های مالی غیرمتمرکز (DeFi) قفل کرده است ، Binance Smart Chain (BSC) به 40٪ سهم بازار در مبادلات DEX رسیده است.

رشد موفقیت آمیز صنعت DeFi و بازارهای غیر قابل انعطاف (NFT) باعث ازدحام شدید شبکه اتریوم شد و هزینه های متوسط ​​را در اواسط ماه مه به 37 دلار افزایش داد.

هیچ کشوری “استاندارد اتریوم” را تصویب نمی کند
ممکن است بیت کوین طی 30 روز گذشته عملکرد کمتری داشته باشد زیرا نتوانسته مقاومت 42000 دلاری را چندین بار بشکند.
با این حال ، هنگامی که السالوادور اولین کشوری بود که در 12 ژوئن اقدام به فروش قانونی بیت کوین کرد ، یک نقطه عطف مهم بدست آمد.
پس از اینكه كشور آمریكای میانه قانون تصمیم گرفت ، تعداد انگشت شماری از دیگر كشورهای آمریكای جنوبی بحث در مورد مزایای استفاده از یك مسیر مشابه را آغاز كردند.
اتریوم در حال انجام یک طراحی مجدد است که نرخ صدور و نحوه پرداخت حقوق اشخاص برای امنیت شبکه را با دور شدن از مدل اثبات کار تغییر می دهد.
در همین حال ، بیت کوین اطمینان حاصل می کند که هر بروزرسانی با گذشته سازگار است و سیاست پولی سختگیرانه خود را حفظ می کند.
این دلیل اصلی است که اتر در طی 12 ماه آینده ، یا حداقل تا زمانی که درک بهتری از چگونگی تسلط شبکه های اتریوم در قراردادهای هوشمند نداشته باشد ، از عملکرد بیت کوین پیشی نخواهد گرفت. سرمایه گذاران حرفه ای به هر قیمتی از عدم قطعیت اجتناب می کنند و بازارهای رمزنگاری در حال حاضر بسیاری از این موارد را ارائه می دهند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.