قیمت بیت کوین با افزایش پذیرش شبکه و پیش بینی عملکرد قوی گاو ها به 60 هزار دلار نزدیک می شود

neda
1 سال قبل
بیت کوین

همزمان با افزایش فعالیت بلاک چین ، بیت کوین (BTC/USD) به افزایش خود ادامه می دهد. داده ها نشان می دهد که شاخص فنی بلند مدت در شرف صعود است.

براساس داده های ارائه شده توسط Glassnode ، ارزش بیت کوین تنها در این ماه 30 درصد افزایش یافت ، همچنین فعالیت کاربران شبکه 19 درصد افزایش یافته و به 284179 نفر رسیده است. این با میانگین هفت روزه تعداد موجودیت های فعال یا همانطور که توسط Glassnode تعریف شده است ، “خوشه آدرس هایی که توسط یک نهاد شبکه کنترل می شوند” اندازه گیری می شود.

تحلیلگران معتقدند افزایش قیمت و پذیرش شبکه ، روند صعودی بیت کوین را تأیید می کند. Glassnode اعلام کرد: فعالان بازار در طول تاریخ با افزایش علاقه به دارایی در بازارهای اولیه گاو ارتباط داشته اند. معیار شامل افراد ، سرپرستان و مشاغل مانند صرافی است.

تعداد واحدهای فعال در اوج پنج ماهه است. این امر با افزایش اندازه متوسط ​​تراکنش های زنجیره ای از ماه گذشته-از 0.6 BTC تا 1.3 BTC-ثابت می شود. Glassnode افزود: افزایش اندازه معاملات معمولی مترادف افزایش قیمت نیست ، بلکه نشان دهنده جریان سرمایه بزرگتر و حتی سازمانی است که در زنجیره موجود است.

میانگین متحرک بیش از 100 و 200 روز پیش بینی می کند صعود بیت کوین تا پایان هفته انجام شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.