قیمت بیت کوین علیرغم ارتقای Taproot به ۶۰ هزار دلار سقوط کرد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

بیت کوین، بزرگ‌ترین و شناخته‌شده‌ترین ارز رمزنگاری‌شده جهان، بیش از ۷ درصد سقوط کرد و از اوج‌های نزدیک به رکورد عقب‌نشینی کرد و به نظر می‌رسد که محدوده جدیدی را در ۶۰۰۰۰ دلار پایین‌تر ایجاد می‌کند.

علیرغم امیدهای برخی از تحلیلگران بزرگ، ارتقاء Taproot شبکه بلاک چین که بسیار موردانتظار بود، نتوانست یک محرک صعودی ایجاد کند. داده ها نشان می دهد که بیت کوین (BTC) در معاملات اواخر صبح به وقت سنگاپور 60,350 دلار به پایین ترین سطح خود در روز سقوط کرد و بخشی از این ضررها را جبران کرد و در حال حاضر در حدود 60,838 دلار 7.5 درصد نسبت به 24 ساعت گذشته کاهش یافت.

اتر، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، با 4.5 درصد کاهش به 4355.4 دلار رسید. علیرغم افت قیمت، ارزش این ارز دیجیتال پرچمدار از ژوئن بیش از دو برابر شده است که ناشی از پذیرش جریان اصلی ارزهای دیجیتال و اخیراً راه اندازی صندوق های معاملات آتی مبتنی بر بیت کوین در ایالات متحده است.

روز یکشنبه، بیت کوین یکی از ارتقاهای عمده در چهار سال گذشته به نام Taproot را پشت سر گذاشت که به شبکه بلاک چین این امکان را می‌دهد تا تراکنش‌های پیچیده‌تری را انجام دهد و به طور بالقوه موارد استفاده از ارز مجازی را گسترش دهد و آن را برای پردازش قراردادهای هوشمند با اتریوم رقابتی‌تر کند. با این حال، ارتقای بسیار مورد انتظار برای سوق دادن دارایی دیجیتال به یک رالی صعودی کمک چندانی نکرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.