قیمت بیت کوین میتواند به دست هولدرهای بلند مدت صعودی شود

neda
1 سال قبل
بیت کوین

به گفته یک تحلیلگر زنجیره ای در شرکت تحلیل رمزنگاری گلسنود، بیت کوین در بحبوحه عملکرد ضعیف قیمت خود به دست دارندگان بلندمدت می رود.

تحلیلگر مستعار TXMC به 29200 دنبال‌کننده‌اش در توییتر گفت که عرضه نقدینگی بیت کوین، بیت‌کوین که توسط هولدرهای قدرتمند نگهداری می‌شود، در حال افزایش است، حتی در شرایطی که بزرگترین دارایی رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار به زیر 60،000 دلار رسیده است.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 57447.06 دلار معامله می شود که نسبت به هفته گذشته حدود 0.9 درصد افزایش یافته است. TXMC همچنین متریک نسبت سود خروجی مصرف شده (SOPR) را زیر نظر دارد که سود یا زیان معامله گران را بررسی می کند.

این تحلیلگر زنجیره ای اشاره می کند که: «بازنشانی هزینه‌ها در اصلاحات رالی‌های کلان رخ می‌دهد، زیرا خریداران برتر در این بازه زمانی اقدام به خرید میکنند. یک پرش می تواند به ادامه صعودی بر اساس تاریخ اشاره کند. جهش مشابهی در سال 2017 مشاهده شد.

ویل کلمنته، یکی از تحلیلگران زنجیره ای، توییت کرد که برای بررسی وضعیت صعودی بیت کوین باید 61000 دلار را پس بگیریم، کندل روزانه هنوز بسته نشده‌ است ، و همچنین باید ببینیم بازارهای قدیمی فردا چه واکنشی نشان خواهند داد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.