قیمت دوج کوین پس از اعلام به روز رسانی آن ۱۱ درصد افزایش یافت

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بر اساس گزارش TradingView، پس از اعلام به‌روزرسانی Dogecoin Core 1.14.5، قیمت آن 11 درصد افزایش یافت، اما به‌سرعت به عقب رفت و تقریباً نیمی از سود روز را از دست داد.

یکی دیگر از دلایل رشد ناگهانی سکه، افزایش در بازار ارزهای دیجیتال است که اکنون به ارزش 3 تریلیون دلار است. اما سوخت اصلی برای رشد، به‌روزرسانی است که منجر به کاهش هزینه‌ها شد که توسط ایلان ماسک تأیید شده است.

کاهش کارمزد همچنین با استقبال گرم جامعه دوج‌کوین مواجه شده است، که همیشه برای تمرکززدایی بیشتر شبکه آماده است. علاوه بر کاهش هزینه‌های تراکنش، این به‌روزرسانی با رفع آسیب‌پذیری‌های موجود که مشکلاتی را برای کاربران دوج کوین ایجاد کرده‌اند، عملکرد شبکه را نیز بهبود می‌بخشد.

بازگشت سریع در بازار به احتمال زیاد ناشی از فشار فروش نزدیک به قیمت 0.3 دلار است که بالاترین قیمت محلی است که دوج از آن به ارزش سپتامبر بازگشته است. دوج کوین از ابتدای ماه به طور پیوسته در یک روند صعودی حرکت کرده است و در مجموع 43 درصد رشد داشته است و اوج محلی 0.34 دلار در ماه آگوست به دست آمده است. در زمان انتشار، دوج با ارزش بازار 37 میلیارد دلار معامله می‌شود که 7 درصد به آن اضافه می‌کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.