قیمت سولانا و الگوراند در سه ماهه چهارم ممکن است به اوج خود برسد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

گای ، تحلیلگر ، در ویدیویی جدید به 1.41 میلیون مشترک خود هشدار می دهد که قیمت Algorand در هفته های آینده ممکن است به بالاترین حد خود برسد.

قیمت ALGO در طول تاریخ به دلیل افزایش مداوم عرضه سرکوب شده است ، اگرچه به نظر می رسد این امر در حال تغییر است. ALGO به تازگی از قیمت ICO خود 2.40 دلار فراتر رفته است و در حالی که به سرعت با کاهش سود سرمایه گذاران روبرو شد ، من معتقدم که ALGO این پتانسیل را دارد که در هفته های آینده به بالاترین سطح تاریخ خود برسد. ”

گای همچنین معتقد است که آلگوراند این پتانسیل را دارد که با سرمایه بازار به یکی از 10 ارز رمزنگاری برتر تبدیل شود و به طور بالقوه قیمت را تا چهار برابر افزایش دهد. “اگرچه قیمت ALGO بسیار بالا نیست ، سرمایه بازار آن بالا است ، به این معنی که پتانسیل صعودی آن محدود است.” با این وجود ، بر اساس اصول آن ، تفاوت مهمی بین مکان ALGO و مکانی که می تواند باشد وجود دارد.

به گفته معامله گر ، انتظار می رود که سولانا کمتر از ALGO درآمد داشته باشد. “از نظر فعالیت قیمت کوتاه مدت ، SOL در واکنش به سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال بسیار بهتر عمل کرده است و تنها یک فاصله اندک از صعود قیمت تمام شده اخیر فاصله دارد.” 

از آنجا که ارزش بازار SOL در حال حاضر بسیار زیاد است ، فضای بسیار کمتری نسبت به Algorand برای رشد قیمت دارد. اگر SOL در هفته های آینده به 220 دلار برسد ، سرمایه گذاران ICO هزار برابر سرمایه گذاری خود را دریافت خواهند کرد.

 در این برهه زمانی ، هدف قیمت بلند مدت منطقی SOL حدود 300 دلار خواهد بود که کمی کمتر از 2 برابر افزایش قیمت فعلی آن است. ” 

به گفته تحلیلگر ، میزان پیشرفت سولانا و آلگوراند با نحوه عملکرد بقیه بازار ارزهای رمزنگاری شده در یک تا دو سال آینده تعیین می شود. 

از نظر پذیرش ، هر دو دارایی اکنون خوب عمل می کنند. به گفته گای ، الگوراند 250،000 کاربر دارد در حالی که سولانا حداقل 500،000 کاربر دارد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.