قیمت پولکادات «قاتل اتریوم» به بالاترین حد خود رسید

neda
1 سال قبل
پولکادوت

قیمت پولکادوت روز دوشنبه از سد 50 دلار عبور کرد و به بالاترین رقم تاریخ 51.47 دلار رسید. توکن شبکه منبع باز که اغلب به عنوان «بلاک چین زنجیره‌های بلوکی» توصیف می‌شود، با 15.7 درصد افزایش به 49.01 دلار طی 24 ساعت در زمان انتشار معامله شد. 

این ارز طی یک دوره هفت روزه، 11.34 درصد افزایش یافته است. پولکادات در برابر بیت کوین 14.15 درصد و 12.41 درصد افزایش یافت و از آغاز سال، 490.54 درصد افزایش داشته است و در 30 روز گذشته، 52.9 درصد افزایش یافته است.

پولکادات روز دوشنبه اعلام کرد که پیشنهادی برای فعال کردن ثبت نام پاراچین در شورای پروژه تصویب شده و به همه پرسی عمومی رفته است. اگر همه پرسی به تصویب برسد، تیم ها می توانند از روز پنجشنبه پاراچین و قرضه های جمعی خود را ثبت کنند. 

در ماه اکتبر، Parity Technologies، یک شرکت زیرساخت بلاک چین، گفته بود که پاراچین ها به شبکه خواهند آمد. Decrypt گزارش داد که پاراچین ها بلاک چین های کاملی هستند که در شبکه پولکادات وارد شده اند و به اعتبارسنجی تراکنش ها کمک می کنند.

 

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.