قیمت کاردانو در بحبوحه راه اندازی ارتقای Hydra روند صعودی خواهد داشت

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

کاردانو پس از افت تقریباً 25 درصدی قیمت آن، در 4 دسامبر دچار یک سقوط بزرگ شد. تحلیلگران بازار اکنون اعلام کرده اند که قیمت کاردانو ممکن است در آستانه یک بازگشت صعودی بزرگ باشد.

تحلیلگرانی که عملکرد قیمت کاردانو را ارزیابی کرده اند، یک واگرایی صعودی پنهان را شناسایی کرده اند. تجزیه و تحلیل اخیر از کانال YouTube “CoinsKid” اشاره کرد که کاهش آدا به 1.27 دلار یک الگوی نزولی است که نشان دهنده پرچم صعودی است. آدا طی 24 ساعت گذشته با افزایش 3.4 درصدی قیمت کمی بهبود یافته است. آلتکوین در حال حاضر با قیمت 1.30 دلار معامله می شود و نشانه هایی از شکستن مقاومت در 1.34 دلار و بازگشت به چرخه های قبلی خود پس از یک روند صعودی قوی را نشان می دهد.

الگوی نزولی گوه نشان‌دهنده یک عمل قیمت قوی است و آدا می‌تواند هدف بعدی را 1.47 دلار تعیین کند. این یک روند صعودی 10 درصدی نسبت به سطوح فعلی خواهد بود. علاوه بر این، رکود فعلی در قیمت‌های ADA نشان می‌دهد که آلت‌کوین به پایین‌ترین سطح بازار خود نزدیک می‌شود و روند نزولی می‌تواند به زودی به از بین برود.

سفر کاردانو به سمت قراردادهای هوشمند با پیشرفت های جالبی همراه بوده است که به بازیابی قیمت توکن آدا کمک می کند. این شبکه در حال کار بر روی یک محلول مقیاس‌پذیری لایه دو است که به نام Hydra شناخته می‌شود و مقدمات این کار قبلاً فراهم شده است. تیم ارتقاء Hydra دومین پیش‌انتشار، ادغام سرتاسری گره کاردانو را راه‌اندازی کرده است. تیم توسعه دهندگان پشت این بلاک چین 3057 تعهد جدید را در GitHub اضافه کرده اند که گامی قابل توجه به سمت راه اندازی Hydra است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.