مارول فاش کرد NFT های رسمی تا سال 2022 در بازار VeVe در دسترس خواهند بود

sarah
1 سال قبل
NFT

برخی از شخصیت های شناخته شده مارول شامل ولورین ، مرد عنکبوتی ، مرد آهنی و کاپیتان آمریکا هستند.

بازار مجازی VeVe به زودی دارای نشانه های غیرقابل معاوضه رسمی و کمیک بوک های دیجیتالی از مارول خواهد بود.
در اطلاعیه روز پنجشنبه ، مارول گفت که با Orbis Blockchain Technologies برای انتشار توکن های NFT و مجموعه های دیجیتالی در برنامه بازار VeVe از اواخر امسال همکاری کرده است.
طبق گفته شرکت سرگرمی ، NFT ها شامل مجموعه های دیجیتالی و کتاب های مصور است که طرفداران مارول می توانند با آن تجارت کنند و همچنین در نمایشگاه های مجازی نمایش دهند.
دانیل فینک ، معاون توسعه و استراتژی تجارت مارول گفت: “ما امیدواریم که بتوانیم محدودیت های موجود در مورد مارول را با استفاده از مجموعه های دیجیتال شخصی و تعاملی که از طریق NFT ، طرفداران می توانند به گونه ای که قبلاً قادر به جمع آوری ، به اشتراک گذاری و لذت بردن نبودند، گسترش دهیم”
تمام مجموعه های دیجیتال مارول در بلاکچین ضرب می شوند و در اختیار کاربران قرار می گیرد تا با خرید توکن Gems (GEM) در بازار ثانویه VeVe به دیگران خرید و فروش کنند.
برنامه VeVe پرداخت کارت اعتباری رمزها را می پذیرد و در حال حاضر مجموعه های دیجیتالی با شخصیت های DC Comics ، Star Trek و سایر امتیازات دیگر را ارائه می دهد.
برخی از شخصیت های شناخته شده مارول شامل ولورین ، مرد عنکبوتی ، مرد آهنی و کاپیتان آمریکا هستند.
اگرچه مارول تا حد زیادی درگیر فضای رمزنگاری نشده است ، اما هنوز هم هنرمندان می توانند کارهای خود را با شخصیت های شناخته شده ارائه دهند. در ماه فوریه ، یک NFT با نقاشی مرد عنکبوتی توسط آدام کوبرت با بیش از 25000 دلار در Portion.io فروخته شد ، سکویی که به کاربران امکان می دهد هنرهای کمیاب را ایجاد و حراج کنند.

علاوه بر این ، دارایی های دیجیتالی و جنبه های فضای رمزنگاری به دنیای سینمایی مارول راه یافته اند.
قسمت سوم سریال Falcon and the Winter Soldier موجود در دیزنی + اشاره ای به 59 میلیون دلار پاداش بیت کوین (BTC) داشت.
بازار VeVe گزارش داده است كه از دسامبر سال 2020 بیش از 580،000 NFT فروخته است.
Cointelegraph در ماه مه گزارش داد كه حجم تجارت NFT در سراسر دنیا ممكن است تا ماه اكتبر به 175 میلیون دلار برسد و سرمایه بازار این صنعت 470 میلیون دلار باشد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.