"/>

مارک کوبان:طرفداران NBA پرداخت با دوج کوین را ترجیح میدهند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

مالک تیم بسکتبال حرفه ای دالاس ماوریکس،مارک کوبان،گفت که مردم خرید بلیط با دارایی بیت کوین خود را دوست ندارند زیرا این یک دارایی با ارزش است.بجای آن‌ از دوج‌کوین استفاده می کنند ، که “هزینه آن کمتر و پرداخت با آن راحت تر است.

طی مصاحبه ای با Fox Business ، میلیاردر آمریکایی مارک کوبان نظرات خود را در مورد برخی از محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده به اشتراک گذاشت.

وی با شروع بیت کوین گفت که این دارایی “ذخیره ارزش جایگزین عالی” است. کوبا فراتر رفت و اظهار کرد که حتی از طلا بهتر است و همچنین تفاوت زیادی با سکه های جایگزین دارد.

چندی پیش دالاس ماوریکس پذیرش پرداخت های رمزنگاری شده برای بلیط بازی و کالاها را در فروشگاه آنلاین خود آغاز کرد. با این حال ، کوبا گفت طرفداران NBA تمایلی به خرید بلیط از طریق بیت کوین ندارند زیرا آنها دارایی را در دراز مدت نگهداری می کنند و انتظار دارند قیمت آن به مرور افزایش یابد: بسیاری از مردم بیت کوین نمی پردازند زیرا این یک دارایی قابل ارزش است. این یک ذخیره ارزش است و آنها می خواهند ارزش آن افزایش یابد. “

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.