مارک کوبان در NFT Tracker CryptoSlam سرمایه گذاری می کند

sarah
2 سال قبل
NFT

اکنون دیگر هر هفته اخباری درباره مارک کوبان و NFT خواهیم شنید.

به طور خلاصه

  • مارک کوبان در سایت محبوب جمع آوری NFT CryptoSlam سرمایه گذاری کرده است.
  • مبلغی که وی سرمایه گذاری کرده اعلام نشده است.
  • مارک کوبان در NFT ها بسیار صعودی بوده است.

ستاره میلیاردر شارک تانک ، صاحب دالاس ماوریکس و طرفدار برجسته رمزنگاری مارک کوبان از طریق شرکت سرمایه گذاری پر ریسک خود ، Radical Investments در یک سرویس جمع آوری داده NFT به نام CryptoSlam سرمایه گذاری کرده است.

CryptoSlam در سال 2018 زندگی خود را در آستین تگزاس آغاز کرد ، زمانی که رندی واسینجر ، طرفدار کلکسیون های دیجیتال ، سایت را برای ردیابی مجموعه های قابل جمع لیگ قهرمانان بیس بال راه اندازی کرد. واسینجر از آن زمان سایت را به عنوان یکی از بزرگترین تجمع کنندگان NFT در وب ایجاد کرده و معیارهای معاملات بیش از 50 پروژه مختلف NFT از جمله NBA Top Shot ، بازی فوتبال فانتزی NFT Sorare و پروژه هنری Cryptopunks را ردیابی می کند.

کوبان در اطلاعیه ای در صفحه CryptoSlam’s Medium گفت CryptoSlam “رهبر صنعت ردیابی معاملات NFT” است و نفوذ آن “در حال رشد است”. وی افزود: “من از حضور در شرکتی شگفت انگیز که رندی دور هم جمع کرده خوشحالم.”

یک آغازگر مختصر در رابطه با NFT ها

NFT ها یا نشانه های غیرقابل سرگرمی ، مجموعه های دیجیتالی و آثار هنری هستند که در بلاکچین ها ، عمدتا به صورت اتریوم خرید و فروش می شوند.

هسته اصلی blockchain tech یک پایگاه داده واقعاً محکم است. برای تغییر هر مقداری در این پایگاه داده ، باید 51٪ از قدرت محاسبات شبکه را کنترل کنید. با توجه به اینکه اتریوم یک شبکه جهانی است که از هزاران رایانه تشکیل شده است ، خود این امر تقریباً غیرممکن است.

NFT یک قرارداد هوشمند در مورد بلاکچین است. قراردادهای هوشمند قراردادهای مالی خود اجرا کننده هستند. این یک جهش است: به لطف بلاکچین ، می توانید کمبود هر تصویر یا کلکسیونی که ایجاد کرده اید را مشخص کنید ، خواه این یک نوع باشد ، خواه دو نوع – هر آنچه بخواهید. این NFT ها سپس در حراج آنلاین قابل معامله هستند که معمولاً در ازای اتریوم معامله می شوند.

بنابراین شما تصویر دیجیتال را نه با شکوه تمام و نه حقوق خود تصویر خریداری می کنید. شما در حال خرید نماد تصویر هستید ، یا اساساً حقوق لافزنی دارید که بگویید ، “من با خرید آثارشان از این هنرمند / سازنده NFT حمایت می کنم و می توانید این واقعیت مالکیت را برای همیشه در Etherscan ثبت کنید. ها! “

بازگشت مارک‌کوبان و NFT

مارک کوبان ، هم یک طرفدار رمزنگاری و هم صاحب یک تیم بسکتبال ، بیش از اکثر افراد در NFT سرسختانه رفتار می کند.

CryptoSlam اولین سرمایه گذاری کوبا در دنیای NFT نیست. در پایان ماه مارس اعلام شد که وی یکی از چندین همکاری کننده در یک دوره سرمایه گذاری 9 میلیون دلاری برای بازار NFT SuperRare بوده است. و در اوایل این ماه ، مار کوبان فاش کرد که او پشتوانه Nifty’s که یک استارت آپ آینده در رسانه های اجتماعی است و هدف آن اتصال مردم از طریق علاقه آنها به NFT است.

شما همان اول شنیدید. مارک کوبان علاقه شدیدی به NFT ها دارد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.