ماینینگ هلیوم بیش از ۱۰۰ هزار گره فعال را بایگانی میکند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

قیمت HNT پس از اینکه گره های فعال شبکه از 100000 عبور کرد ، به بالاترین حد خود در 3 ماه گذشته رسید و بنابراین پروژه از طریق فروش توکن 111 میلیون دلار جمع آوری کرد. در بین 11000 ارز رمزنگاری شده ذکر شده ، چندین پروژه وجود دارد که یک مورد کاربردی انقلابی را ارائه می دهد که می تواند نحوه عملکرد جامعه را از طریق ادغام فناوری بلاک چین بهبود بخشد.

یکی از این پروژه ها Helium (HNT) است ، یک شبکه بی سیم غیر متمرکز 5G که در 10 آگوست به دلیل موفقیت آمیز فروش توکن که 111 میلیون دلار از سرمایه گذاران متعدد ، از جمله Andreessen Horowitz ، جمع آوری کرد ، خبرساز شد. هلیوم بار از سال 2015 در صنعت رادیو فعالیت می کند و از سال 2020 شبکه هلیوم هات اسپات را توسعه می دهد. بسیاری از نقاط مهم در حال حاضر در شهرهای مختلف اروپا نصب شده و به خوبی و سودآور کار می کنند. هلیوم بار انواع مختلفی از طرح های استخراج نقاط مهم را به مشتریان خود ارائه می دهد و به سرعت در حال رشد است.

مفهوم هلیوم بار ساده و قابل درک است. افرادی که مایل به استخراج HNT با آن هستند باید یک طرح hotspot را انتخاب کنند. این تنها کاری است که آنها باید انجام دهند و هیچ پیچیدگی فنی وجود ندارد. بنابراین ، هر شخص علاقمندی می تواند از طریق Helium.Bar استخراج HNT را آغاز کند. ساده ترین راه برای به دست آوردن سکه های HNT ، پیوستن به یک سرویس استخراج هات اسپات مانند هلیوم بار است.مزیت پیوستن به یک سرویس ماینینگ این است که می توانید مستقیماً در بازده خود درآمد کسب کنید و نیازی نیست 4-6 ماه منتظر بمانید تا دستگاه های خود را به دست آورید و همچنین از نحوه صحیح نصب نقاط مهم مطلع باشید. 

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.