آرژانتین به صرافی های رمزنگاری و شرکت های "/>

مبادلات رمزنگاری شده در آرژانتین گزارش ماهانه رمزنگاری را ارائه می دهد

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال
آرژانتین به صرافی های رمزنگاری و شرکت های پرداخت دستور می دهد تا گزارش عملکرد خود را ارائه دهند.
صرافی های رمزنگاری و شرکت های پرداخت گزارش خود را پانزدهم هر ماه ارائه می دهند. مقررات این مرجع به دلیل چگونگی مبارزه ارز دیجیتال با پزوی آرژانتین وضع شد.

اداره درآمد عمومی آرژانتین (AFIP) ، به صرافی های محلی و شرکت های پرداخت دستور داده است که گزارش عملکرد خود را ارائه دهند.
مقامات این مقررات را به دلیل نحوه جریان رایج ارز دیجیتال در آرژانتین راه اندازی کردند. همچنین ، این مقررات قصد دارد با محبوبیت روزافزون دارایی های دیجیتالی نسبت به پزوی آرژانتین مبارزه کند.
علاوه بر این ، هدف این است که چگونگی دارایی های دیجیتال باعث ایجاد تورم و کاهش ارزش پزو شود. بر اساس یک گزارش ، هر دو بورس رمزنگاری و شرکت های پرداخت به طور عمده گزارش های خود را در تاریخ 15 ماه هر ماه ارائه می دهند.
علاوه بر این ، سازمان مالیاتی همچنین از همه ارائه دهندگان خدمات ارز مجازی خواسته است لیستی از حساب های مشتریان خود را نگه دارند.
نه تنها حساب کاربر ، بلکه AFIP همچنین دستور داد که شرکت های مذکور باید تأیید هویت مشتری ، درآمد ، هزینه ها و مانده ماهیانه را نیز حفظ کنند.
نکته قابل توجه ، مقررات رمزنگاری فعلی آرژانتین فقط در مبادلات رمزنگاری نیست.
در عوض ، این مقررات همچنین با پردازنده های پرداخت سنگین از جمله برنامه پرداخت مناسب رمزنگاری Mercado Pago سر و کار دارد.
به نظر می رسد اقتدار آرژانتین امروزه مشتاق صنعت رمزنگاری است.
در ماه آوریل ، بانک مرکزی آرژانتین حتی از بانک های محلی خود خواست اطلاعاتی در مورد مشتریانی که از بیت کوین (BTC) استفاده می کنند ، ارائه دهند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.