مترو پکن اکنون یوان دیجیتال را قبول می کند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

سرویس حمل و نقل ریلی پکن اکنون یوان دیجیتال را برای سوار شدن به مترو از طریق ادغام با بانک صنعتی و تجاری چین قبول می کند.

چین با ارائه پرداخت های دیجیتال یوان برای خدمات حمل و نقل ، به گسترش دامنه ارز دیجیتال بانک مرکزی خود (CBDC) ادامه می دهد.
بر اساس اعلام رسمی چهارشنبه ، مترو پکن یک برنامه آزمایشی را آغاز کرده است که به مسافران امکان دسترسی به 24 خط مترو و چهار ایستگاه راه آهن حومه شهر با استفاده از یوان دیجیتال را می دهد که به آن CN-eY نیز می گویند.
سرویس جدید فقط برای مشتریان با حساب بانکی در بانک صنعتی و بازرگانی چین ، یک بانک بزرگ درگیر در آزمایش های CBDC چین در دسترس است. سخنگوی شبکه حمل و نقل ریلی پکن گفت: “شما برای دسترسی به این سرویس باید یک برنامه تلفن همراه را که با حساب بانکی شما مرتبط است بارگیری کنید.”
در این اطلاعیه اشاره شده است که ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل ریلی پکن به منظور بهینه سازی “تجربه جدید سفر دیجیتال” ، به تبلیغ برنامه های متنوع یوان دیجیتال ادامه خواهند داد.
این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که سوژو ، شهری در استان جیانگ سو در شرق چین ، روز سه شنبه یکپارچه سازی یوان دیجیتال مشابهی را آغاز کرد.
طبق گزارشی از سوی Sina Finance ، سوژو اولین شهری در چین بود که پذیرش پرداخت های الکترونیکی CNY را برای سواری مترو آغاز کرد.

پکن به یک مکان مهم در محاکمات دیجیتال یوان چین تبدیل شده است ، تعداد زیادی از ادغام های الکترونیکی CNY و ابتکارات مربوطه را در خود جای داده است.
از اواسط ماه ژوئن ، پکن میزبان بیش از 3000 دستگاه خودپرداز دیجیتال با قابلیت یوان بود که به مردم امکان سپرده گذاری و برداشت ارز دیجیتال را می داد. پیش از این ، نظارت و اداره مالی محلی پکن از ابتکاری برای توزیع 6.2 میلیون دلار یوان دیجیتال به ساکنان پکن خبر داده بود.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.