مجله تایم، ایلان ماسک را تاثیرگذارترین فرد سال ۲۰۲۱ نامید

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

مدیر عامل تسلا گفت که ارز دیجیتال را جالب می‌داند و می‌تواند بی‌پایان درباره مفهوم پول صحبت کند.

مجله تایم روز دوشنبه ایلان ماسک را به عنوان شخصیت سال 2021 انتخاب کرد و در مصاحبه ای با این نشریه، ثروتمندترین فرد جهان گفت که “تردید دارد که ارز دیجیتال جایگزین ارز فیات شود.”

تایم با توجه به اظهارات، اقدامات و دستاوردهای قابل توجه ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس، سال 2021 را «سال ایلان ماسک» نامید. ماسک گفت که ارز دیجیتال را جالب می‌داند و می‌تواند بی‌پایان درباره مفهوم پول به عنوان «سیستم اطلاعاتی برای تخصیص منابع» صحبت کند. اما او گفت که تردید دارد که ارز دیجیتال جایگزین ارز فیات شود. ماسک اخیراً به دلیل تأثیر بسیار زیادش، چه مثبت و چه منفی، بر کریپتو در سال 2021 – به ویژه روی قیمت بیت کوین و دوج کوین، در فهرست تأثیرگذارترین افراد CoinDesk قرار گرفت. ماسک در رابطه با این تأثیر که اغلب مورد انتقاد قرار می گیرد، به تایم گفت: «بازارها همیشه خودشان را … بر اساس هیچ چیز، تا جایی که من می توانم بگویم، حرکت می کنند. بنابراین، اظهاراتی که من می‌گویم، آیا از نظر مادی با حرکات تصادفی سهام که ممکن است اتفاق بیفتد، متفاوت هستند؟ من اینطور فکر نمی کنم.»

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.