مخالفت نمایندگان کنگره آمریکا با مفاد مربوط به ارزهای دیجیتال در لایحه زیرساختی

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

آخرین پیشنهاد از سوی گروهی از دموکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا به دنبال تغییر نحوه تأثیر به‌روزرسانی کد مالیاتی بر نهادهای رمزنگاری «که در خدمات کارگزاری شرکت نمی‌کنند» است. قانونگذاران از هر دو طرف در حال مقابله با تغییرات در قوانین گزارش مالیاتی برای کارگزاران رمزنگاری و تراکنش‌های بیش از 10000 دلار در لایحه زیرساخت جدید هستند.

ده نماینده دموکرات کنگره آمریکا به رهبری نماینده دارن سوتو از فلوریدا خواستار تجدید نظر در تعریف دلال در لایحه زیرساختی شدند که در 15 نوامبر به تصویب رسید. این گروه نامه ای سرگشاده به امضای سوتو به همراه نمایندگان رو خانا، استیسی ای. پلاسکات، اریک سوولول، تیم رایان، سوزان وایلد، مارک ویزی، جیک اوچینکلاس، آل لاوسون و چارلی کریست صادر کرد و خواستار به روز رسانی بخش 6045 (ج) شد.

کارشناسان هشدار دادند که قانون جدید بحث‌برانگیز می‌تواند ماینرها، اعتبارسنجی‌ها و توسعه‌دهندگان کیف پول را به عنوان کارگزار برای اهداف مالیاتی در نظر بگیرد. در این نامه از نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان خواسته شده است که این گروه را به دلیل عدم مشارکت در خدمات دلالی کنار بگذارد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.