مدیرعامل ویزا می گوید ارز دیجیتال می تواند در پنج سال بسیار محبوب شود

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

با وجود اینکه تنها کمتر از یک دهه از عمر ارز دیجیتال می گذرد، در مدت کوتاهی که در اختیار عموم قرار دارد ، محبوبیت فوق العاده ای کسب کرده است. 

ارزهای رمزپایه در مجموع به بیش از 2 تریلیون دلار رسیده اند و شرکت های بزرگی مانند اپل و مایکروسافت را شکست داده اند. 

تعداد کنونی افرادی که روی رمزنگاری سرمایه گذاری می کنند ، این رقم را کمتر از 10 درصد از کل سرمایه گذاری جهان در زمینه رمزنگاری قرار داده است. 

مقایسه با رشد فناوری های انقلابی مانند اینترنت نشان داده است که ارزهای دیجیتال در پنج سال آینده در حال توسعه هستند. با توجه به این ، شرکت های پرداخت مانند Visa ، PayPal و MasterCard همه استراتژی های رمزنگاری را توسعه داده اند تا آنها را در خط مقدم این روش پرداخت جدید قرار دهند. بدون شک غول ها به آینده ارزهای رمزنگاری شده اعتقاد دارند. 

آلفرد کلی ، مدیرعامل ویزا گفت که بیت کوین به عنوان جانشین دیجیتالی طلا تلقی می شود. بنابراین ، این شرکت در تلاش برای خرید و تبدیل ارزهای رمزنگاری شده است. ویزا قصد دارد مشتریان خود را قادر سازد تا ارزهای رمزپایه خود را به صورت یکپارچه به ارز فیات تبدیل کنند. این شرکت روی استفاده از ارز برای جابجایی پول نقد نیز علاوه بر روش پرداخت تمرکز کرده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.