او گفت: بیت‌کوین و اتریوم مانند سوسک‌ها ه"/>

مدیرعامل Gerber Kawasaki گفت: بیت کوین و اتریوم سالیان سال با ما همراه خواهند بود

neda
1 سال قبل
اتریوم

راس گربر، مدیرعامل Gerber Kawasaki Wealth & Investment Management، بیت کوین و اتریوم را با “سوسک” مقایسه و در مصاحبه اخیر خود در یاهو، انعطاف پذیری دو ارز دیجیتال را بررسی کرد.

او گفت: بیت‌کوین و اتریوم مانند سوسک‌ها هستند، آنها نمی‌میرند… بیت‌کوین و اتریوم بهترین راه برای استفاده طولانی‌مدت از این دارایی‌ها بوده‌اند. او در ادامه خاطرنشان کرد که هر دوی این ارزهای رمزپایه در آستانه مرگ بودند، اما می‌توانند قوی‌تر از همیشه بازگردند: در طول این هفت سال، من چندین بار شاهد کشته شدن آنها بوده ام و درست مانند سوسک ها برای هزاران، بلکه میلیون ها سال، به حیات خود ادامه می دهند. گربر می‌گوید که نمی‌خواهد با ارزهای رمزپایه‌ای که هیچ کاربردی ندارند، کاری انجام دهد، زیرا خود را سرمایه‌گذار بلندمدت می‌داند.

این سرمایه‌گذار آمریکایی همچنین به جمعیت ارزهای دیجیتال هشدار داد که زمستان بعدی رمزارزها در نهایت فرا خواهد رسید و زمستان بی رحمی پیش رو داریم. بیت کوین و اتر 30.18 درصد و 17.35 درصد نسبت به پیک های محلی مربوطه خود که در ماه نوامبر به آن رسیده بودند کاهش یافته اند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.