مدیر اجرایی بایننس میخواهد هدایت مرکز تخصصی ارزهای دیجیتال بانک های روسیه را بر عهده بگیرد

neda
7 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

بایننس روز پنجشنبه ورود خود به انجمن بانک های روسیه را با هدف تسهیل گفتگو با مقامات محلی، قانونگذاران و کارشناسان صنعت ارزهای دیجیتال اعلام کرد.


این انجمن که در سال 1990 تأسیس شده است ، شامل بیش از 300 بانک و مؤسسه مالی در روسیه است که نزدیک به 90 درصد از زیرساخت های بانکی کشور را پوشش می دهد.
شورای انجمن عضویت بایننس در انجمن را تایید کرده و یک مرکز تخصصی اختصاصی برای دارایی های مالی دیجیتال و ارزهای دیجیتال راه اندازی کرده است. ماموریت این مرکز تخصصی تهیه بررسی های حرفه ای در مورد گردش دارایی های دیجیتال در روسیه و ارائه اطلاعات تخصصی در مورد این موضوع به انجمن و نمایندگان آن و همچنین گزارش تجربه بین المللی در رسیدگی به دارایی های رمزارزی است.

مدیر بخش اروپای شرقی بایننس، ابراز اطمینان کرد که تخصص بایننس در بازار ارزهای دیجیتال مورد استقبال مثبت جامعه بانکی روسیه قرار خواهد گرفت.
ما در آستانه یک تحول جهانی در زمینه مقررات ارزهای دیجیتال هستیم. بایننس، به عنوان بزرگ‌ترین اکوسیستم ارزهای دیجیتال در جهان، سابقه خوبی در کار با تنظیم‌کننده‌ها دارد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.