مدیر سرمایه گذاری گفت که انتظار دارد دولت ها بیت کوین را محدود کنند و در مورد تشدید مقررات رمزنگاری هشدار داد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

کایل باس، موسس و مدیر سرمایه‌گذاری هیمن کپیتال منیجر، هشدار داده است که دولت‌ها شروع به محدود کردن بیت‌کوین خواهند کرد. او پیش‌بینی می‌کند که مقررات «شدید» کریپتو در سال آینده از خزانه‌داری ایالات متحده و سرویس درآمد داخلی (IRS) خارج خواهد شد.

مدیر صندوق انتظار دارد سال آینده مقررات رمزنگاری تشدید شود.

کایل باس، موسس و مدیر ارشد سرمایه‌گذاری Hayman Capital Management، در مصاحبه‌ای در شبکه پادکست سرمایه‌گذار که شنبه منتشر شد، درباره بیت‌کوین و چشم‌انداز ارزهای دیجیتال صحبت کرد. باس یک مدیر صندوق سرمایه گذاری است که در سال 2007 شرط بندی های برنده ای را روی وام های گران قیمت انجام داد. باس در حالی که اذعان داشت که “هزاره ها عاشق کریپتوهای خصوصی هستند” و “مردم دوست دارند فکر کنند که یک جایگزین عالی برای طلا و/یا یک محافظ تورم است”، گفت: من تمایل دارم فکر کنم که شما شاهد خواهید بود که دولت های مستبد و دموکراسی های غربی به طور یکسان شروع به سرکوب بیت کوین می کنند.

او به چین اشاره کرد که در حال سرکوب فعالیت های رمزنگاری است. می دانم که چین ابتدا ماینرها را بیرون کرد و سپس رمزارزهای خصوصی را ممنوع کرد. آنها این کار را یک سال زودتر از آنچه انتظار داشتم انجام دادند.» من فکر می کنم سال آینده، شاهد اعمال مقررات شدید از سوی خزانه داری ایالات متحده و IRS خواهید بود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.