مدیر شرکت کوانتوم فین تک: اگر چند سال پیش به حرف مردم در مورد شکست صنعت ارز دیجیتال گوش میکردم، اکنون به اینجا نرسیده بودم

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بنیانگذار و شریک مدیریت کوانتوم فین تک، هری یه، معتقد است که افزودن ارزهای دیجیتال به سبد سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاران حیاتی است.

او همچنین در مورد تأثیر فعالیت بانک مرکزی بر صنعت نوپا و چشم انداز خود برای این بخش صحبت کرد. در این مصاحبه،هری اشاره کرد که اگر چندین بار که مردم به او می‌گفتند این بخش با شکست مواجه می‌شود، در کریپتو نمی‌ماند، او جایی که امروز است نخواهد بود.

هری اضافه کرد که در سال 2013 زمانی که بیت کوین با 60.00 دلار (44.60 پوند) معامله می شد، وارد ارز دیجیتال شد و سکه در حال حاضر بالای ۴۸ هزار دلار معامله می شود. برای این منظور، او معتقد است که فضای کریپتو به رشد خود ادامه خواهد داد. او معتقد است که سرمایه گذاران در حال حاضر به استراتژی های بلاک چین و رمزارز خود فکر می کنند. هری در مورد تأثیری که بانک‌های مرکزی بر کریپتو می‌گذارند، گفت که بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال به عنوان محافظی در برابر تورم عمل می‌کنند. به این ترتیب، زمانی که بانک های مرکزی پول بیشتری چاپ می کنند، ارزش آنها افزایش می یابد. در حالی که این درست است، او گفت که دوست دارد به این وضعیت به عنوان یک وضعیت معکوس فکر کند، که به موجب آن، ارزش بیت کوین با کاهش ارزش دلار ثابت می ماند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.