مدیر عامل سابق سیتی گروپ میگوید که بانک های بزرگ در آینده نزدیک ارائه خدمات ارزهای دیجیتال را شروع خواهند کرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

ویکرام پاندیت، مدیر عامل سابق سیتی گروپ، گفته است که بانک های بزرگ احتمالاً در آینده نزدیک ارائه خدمات معاملات ارزهای دیجیتال را در نظر خواهند گرفت.

پاندیت در صحبت با Haslinda Amin از بلومبرگ در جریان رویداد فستیوال فین تک سنگاپور، گفت که این تغییر احتمالاً در یک تا سه سال آینده رخ خواهد داد و شرکت‌های اوراق بهادار به بانک‌ها می‌پیوندند تا به سمت ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند.

او خاطرنشان کرد که مزایای ارزهای دیجیتال بانک‌های پیشرو را وادار به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال می‌کند. “امید بزرگ من این است که بانک های مرکزی در سراسر جهان مزایای یک ارز دیجیتال بانک مرکزی را درک کنند و به سمت پذیرش آن حرکت کنند.

پاندیت گفت: جابه‌جایی پول در سراسر جهان در حالی که تلاش می‌کنیم سیستم بانکداری مبتنی بر کاغذ را مدرن کنیم، دست و پا گیر است و هزینه‌های زیادی ایجاد می‌کند. پیش‌بینی او پس از ماه‌ها رشد در بخش ارز دیجیتال صورت می‌گیرد و دارایی‌هایی مانند بیت‌کوین به قیمت بالای ۶۵۰۰۰ دلار رسیده است.

در همان زمان، کل بازار کریپتو به ارزش بازار 3 تریلیون دلاری رسیده است. با رشد، بانک های پیشرو شروع به ارائه خدمات مرتبط با رمزنگاری با سرمایه گذاری بر اساس تقاضای مصرف کنندگان کرده اند.

گلدمن ساکس معاملات آتی ارزهای دیجیتال را با بانک مشترک المنافع استرالیا آغاز کرده است و قصد دارد مشتریان را قادر به خرید، فروش و نگهداری دارایی‌های دیجیتالی کند. این تغییر بالقوه باعث شده است که بانک هایی مانند گلدمن ساکس، ولز فارگو فیدلیتی و جی پی مورگان کارشناسانی را در این زمینه استخدام کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.