مدیر عامل پلتفرم مالی شبکه سلسیوس: ارز دیجیتال و طلا سال آینده افزایش چشمگیری خواهند داشت

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

الکس ماشینسکی، مدیر عامل پلتفرم مالی متمرکز شبکه سلسیوس، می‌گوید که ارز دیجیتال و طلا پرچمدار سال آینده می‌توانند افزایش پیدا کنند.

ماشینسکی در مصاحبه ای با کیتکو نیوز می گوید که سیاست های مالی و پولی در ایالات متحده، بیت کوین و طلا را در سال 2022 با افزایش عرضه پول و تشدید تحقیر ارزهای فیات تقویت می کند. وزارت خزانه داری ایالات متحده و بانک فدرال رزرو به رشد خود ادامه خواهند داد و به همین دلیل دیر یا زود، هم بیت کوین و هم طلا بسیار بالاتر خواهند رفت.

به گفته مدیر عامل شبکه سلسیوس، بیت کوین می تواند در سال 2022 به قیمت شش رقمی برسد. او میگوید: من انتظار دارم که بیت کوین دوباره بالاتر رود، 140,000 تا 160,000 دلار در سال آینده، همچنین انتظار دارم که طلا بسیار بالاتر از 2000 دلار باشد و زمانی که مردم متوجه شوند که این دو دارایی واقعی هستند که به کشتی مادر یعنی دلار متصل نیستند، بالاتر از این سطوح باقی بماند.

ماشینسکی می‌گوید که بیت کوین و طلا می‌توانند قبل از صعود به دلیل تلاش‌های بانک فدرال رزرو برای مبارزه با تورم و کاهش خرید دارایی، در ابتدا سقوط کنند سپس شروع به صعود کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.