مدیر عامل کاردانو می‌گوید متاورس یک دسته محصول عظیم برای ارز دیجیتال خواهد بود

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بنیانگذار آدا کاردانو ، چارلز هاسکینسون، افکار خود را در مورد متاورس و اینکه چگونه پیوند آن با فضای ارزهای دیجیتال اخیرا توجه او را جلب کرده است، به اشتراک گذاشت. 

در گفتگوی انحصاری با تونی ادوارد در پادکست Thinking Crypto که در 16 نوامبر پخش شد، از هاسکینسون پرسیده شد که متاورس او با توجه به افزایش صحبت ها در مورد واقعیت مجازی چگونه خواهد بود. در این یادداشت، ریاضیدان نشان داد که رابط ها در حال تغییر هستند. اکنون Oculus Rift، HTC Vive وجود دارد و اپل سرمایه گذاری زیادی روی واقعیت افزوده می کند.

به گفته یکی از بنیانگذاران اتریوم، به احتمال زیاد تا سال 2025 عینک اپل وجود خواهد داشت و زمانی که این اتفاق بیفتد، سامسونگ نسخه خود را توسعه خواهد داد و انقلاب واقعیت مجازی واقعیت ترکیبی AR در راه است. بنابراین، چارلز تأکید کرد که این پیشرفت‌ها در هوش مصنوعی، معناشناسی و رابط‌ها نشان می‌دهد که وب 3.0 فقط یک لایه نازک نیست، بلکه یک لایه محکم است و متاورس در بالای آن زندگی می‌کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.