مدیر عامل Binance: “من مقررات مالی سنتی را به Crypto می آورم”

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

در گفتگوی کلاب هاوس ، بنیانگذار و مدیرعامل بایننس، Changpeng Zhao در مورد ارتباط صنعت رمزنگاری با قوانین صحبت کرد.

  • به طور خلاصه :
  • Changpeng Zhao مدیر عامل و بنیانگذار Binance امروز در گفتگوی کلاب هاوس در مورد تنظیم رمزگذاری صحبت کرد. وی گفت اگر تنظیم کننده باشد ، مقررات مالی را در صنعت رمزنگاری اعمال می کند.

مدیر عامل و بنیانگذار مبادله رمزنگاری Changpeng Zhao، گفت که تنظیم مقررات، لزوماً برای صنعت رمزنگاری چیز بدی نیست.

CZ گفت ، “اگر من یک تنظیم کننده بودم ، منطقی ترین کاری که می توانستم انجام دهم این بود که به مقررات موجود در فضای مالی سنتی نگاهی بیندازم و آنها را وارد رمزنگاری کنم .”

مدیر عامل Binance همچنین افزود که او – برخلاف بسیاری دیگر از صنایع – آزادیخواه و آنارشیست نیست. وی گفت: “بسیاری از آزادیخواهان افراطی وجود دارند که معتقدند ما بدون هیچ قانونی و بدون هیچ گونه مداخله دولت عملکرد خوبی داشته ایم.” ” نمی دانم چگونه خود را ایمن نگه داریم. “

رابطه Binance با تنظیم کننده ها

Binance رابطه پیچیده ای با تنظیم کننده ها دارد و با مرور ماهرانه مقررات ارزهای رمزپایه (تاکنون)، پیشرفت کرده است.

پیش از برخورد دولت با مبادلات رمزنگاری ، Binance در سال 2017 چین را ترک کرد. ابتدا به ژاپن ، سپس به تایوان رفت ، و سپس در سال 2018، Binance خواستار استفاده از مقررات رمزنگاری این کشور از رئیس جمهور مالت شد. اما این جرقه کمرنگ شد و بینانس مجبور شد جای دیگری برود. اکنون این شرکت به طور رسمی در جزایر کیمن ثبت شده است ، بهره برداری از … چه کسی می داند؟

در جولای سال گذشته ، کمیسیون اوراق بهادار مالزی ادعا کرد که Binance به طور غیرقانونی در این کشور فعالیت می کند. سخنگوی بایننس آن زمان از اظهار نظر در مورد رمزگشایی امتناع ورزید ، اما کارکنان پشتیبانی Binance با خوشحالی به ما گفتند که همه سیستم ها در کشور کار می کنند و ما نباید از این ادعاها ناراحت شویم.

CZ در نوامبر گذشته، هنگامی که از او در مورد چگونگی مدیریت میادین نظارتی سوال شد ، گفت: “ما یک سیستم یکپارچه نداریم که توسط هزاران نفر در دفتر من طراحی شده باشد.” در اواخر همان ماه ، The Block گزارش داد که دفتر Binance شانگهای در سال 2019 به دنبال بازدید مقامات تعطیل شده است. بعداً Binance ادعا کرد که این یک دفتر نیست. بلوک با استناد به مصاحبه با کارمندان ادعا کرد که اتفاقا چنین بوده است.

در طول مصاحبه Decrypt در نوامبر 2020 ، CZ مقررات را “بیش از حد محدود” توصیف کرد ، اما امروز ، CZ گفت که اگر اولین مجموعه مقررات رمزنگاری “در سراسر دنیا” “تا حدودی محدود کننده باشد” “خوب” خواهد بود.

CZ گفت: “نداشتن قانون در کسب و کارها مفید نیست،” من سایر مشاغل این صنعت را می شناسم که می خواهند با نهادهای نظارتی رابطه همکاری داشته باشند. “

در جلسه امروز کلاب هاوس، رمزگشایی از CZ خواست تا به روزرسانی کمیسیون آینده معاملات کالاهای ایالات متحده (CTFC) در مورد Binance را به دلیل اجازه دادن به معامله گران آمریکایی برای انجام معاملات مغایر با مقررات موجود ایالات متحده ، ارائه دهد. CZ از اظهار نظر در این مورد خودداری کرد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.