مدیر عامل Blockchain.com: دوره پادشاهی لندن به عنوان پایتخت فین تک کاملاً به پایان رسیده است

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

پیتر اسمیت ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت کیف پول رمزنگاری Blockchain.com ، دیروز مدعی شد که به لطف تاثیر برگزیت ، دوران پادشاهی لندن به عنوان پایتخت فن آوری جهان به پایان رسیده است.

اسمیت در کنفرانس Token2049 در لندن گفت که از مزیت Blockchain.com به عنوان سرمایه گذاری ریسک‌پذیر از طریق زیرمجموعه Blockchain Ventures به نظر می رسد استارتاپ های رمزنگاری بیشتری پس از خروج از اتحادیه اروپا در اروپا فروشگاه خود را راه اندازی می کنند.

به گفته اسمیت ، دلیل اصلی این امر این است که دیگر امکان ندارد شرکت ها از مجوزهای ارائه شده توسط تنظیم کننده های انگلستان برای “پاسپورت” خدمات خود به سایر نقاط اروپا استفاده کنند. Blockchain.com خود برای حل این مشکل در آلمان دفتر باز می کند.

به گفته اسمیت ، اثر خالص این امر این است که لندن دیگر قطب فن آوری دنیا یا اروپا نیست. او گفت: “با برگزیت ، قطعاً این کار تمام شده است.” مفهوم لندن به عنوان قطب فناوری فاینتک اولین بار در دوران تصدی صدر اعظم جورج آزبورن مطرح شد. او یک سری سیاست های حامی فناوری را ارائه کرد و در سال 2015 گروه لابی Innovate Finance را راه اندازی کرد. برخی از بزرگترین وام دهندگان و بانک های نوین لندن در این دوره پدیدار شدند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.