مدیر عامل IOHK ; چارلز هاسکینسون نسبت به نقشه احتمالی رو به رشد سال ۲۰۲۲ کاردانو ابراز امیدواری کرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

برای بسیاری از افرادی که در شبکه کاردانو IOHK سرمایه گذاری می کنند، این چیزی بیش از عملکرد قیمت آن است.

مدیر عامل IOHK، چارلز هاسکینسون نیز در مورد چگونگی جمع شدن پروژه خوشبین به نظر می رسد. او اخیرا اظهار داشت من واقعاً دوست دارم ببینم که چگونه نقشه راه کاردانو 2022 در حال اجرا است.این یک اکوسیستم زنده است که در حال رشد، پالایش، سازگاری و قوی‌تر شدن است.»

در یک پست وبلاگ اخیر، شرکت پشتیبان کاردانو در مورد چگونگی بهینه سازی عملکرد شبکه در طول زمان بحث کرد. اشاره شد که تمرکز کاردانو در آینده به بهینه سازی تغییر خواهد کرد، که در ابتدا در ارائه قابلیت و صحت اصلی بود.

تیم هریسون از IOHK گفت: همانطور که شبکه رشد می کند و کاردانو با ظرفیت بالاتری کار می کند، ما پارامترسازی را تنظیم می کنیم تا با تقاضای شبکه مطابقت داشته باشیم. تراکم شبکه در زمینه ازدحام های اخیر به دلیل افت شدید NFT، به دنبال ایجاد «سیستم های ترافیکی کارآمدتر» برای کوتاه مدت است.

هریسون با تمرکز بر افزایش عملکرد شبکه، زمان انتظار احتمالی بین ارسال تراکنش و پذیرش تراکنش را نیز اعلام کرد. علاوه بر این، کاردان‌ همچنین افزایش اندازه بلوک، اندازه Mempool و فشرده‌سازی اسکریپت را در میان گزینه‌های دیگر برای آن بهینه‌سازی بررسی خواهد کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.