مدیر عامل MAS می گوید سنگاپور برنامه ای برای ممنوعیت بیت کوین ندارد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

راوی منون رئیس اداره پولی سنگاپور , پتانسیل زیادی در صنعت ارزهای دیجیتال می بیند. به این ترتیب، او قول داد که تنظیم کننده محلی کلاس دارایی را ممنوع نخواهد کرد، بلکه یک چارچوب نظارتی مناسب را بر روی آن اجرا خواهد کرد.

این مدیر اجرایی همچنین امیدوار است که سنگاپور بتواند به یکی از رهبران جهانی در فضای ارزهای دیجیتال تبدیل شود. در مصاحبه اخیر با بلومبرگ، راوی منون موضع خود را در مورد صنعت ارزهای دیجیتال و اجرای احتمالی آن در آینده شبکه مالی دولت شهر بیان کرد.

او پیش‌بینی کرد که سه سناریو ممکن در مقابل فضای دارایی‌های دیجیتال وجود دارد: «می‌تواند به جایی نرسد، می‌تواند آشفتگی زیادی ایجاد کند، یا می‌تواند به نتیجه بسیار خوبی برای اقتصاد و جامعه منجر شود». سنگاپور باید برای هر نتیجه ای آماده باشد و به این ترتیب، مقامات باید فناوری را رعایت کنند و شبکه های بلاک چین و قراردادهای هوشمند را درک کنند.

برخلاف چین، MAS به سرکوب این صنعت فکر نمی کند زیرا می تواند یک بازیگر کلیدی در آینده دیجیتالی باشد. درعوض، ناظر باید «مقررات قوی» را اجرا کند تا از شرکت‌ها و افراد در هنگام کار با طبقه دارایی محافظت شود: ما فکر می‌کنیم که بهترین رویکرد این است که این چیزها را محدود یا ممنوع نکنیم… خطرات جدی وجود دارد: پولشویی، تامین مالی تروریسم مخاطرات آشکار هستند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.