مدیر عاملcoinbase میگوید: قانون پیشنهادی مالیات بر رمز ارزها منطقی نیست

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

برایان آرمسترانگ مدیر عامل صرافی کوین بیس در توئیتی  اظهار داشت که مفاد مندرج در پیشنهاد مالیات بر رمزنگاری می تواند “تأثیر منفی عمیقی” بر فضای رمزنگاری شده ایالات متحده داشته باشد و می تواند نوآوری های دیجیتالی را مجبور به حرکت به خارج از کشور کند.

همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود، اصلاح قوانین مالیات بر رمزنگاری، یک معامله زیرساختی 1 تریلیون دلاری بود که در حال حاضر در مجلس سنای ایالات متحده انجام می شود.

برایان، مانند بسیاری دیگر از مخالفان این پیشنهاد ، زبان گسترده متن لایحه را مقصر دانست. به گفته آرمسترانگ، تعریف لایحه، تعریف واژه “کارگزار” را به هر کسی که انتقال دارایی های دیجیتال را تسهیل کند، گسترش می دهد.

در واقع ، این تعریف گسترده چندین انتقاد از این لایحه را در پی داشته که می گویند نهادهای کارگزاری غیر رمزنگاری مانند ماینرها و توسعه دهندگان نرم افزار، تحت تعهدات مالیاتی سنگین قرار می گیرند.

آرمسترانگ در توئیتی با اشاره به تعریف گسترده کارگزار در این لایحه توئیت کرد: “برای مثال، قراردادهای هوشمند شرکت نیستند و نمی توانند برای جمع آوری اطلاعات KYC یا صدور شماره 1099 اصلاح شوند. آنها فقط نرم افزاری هستند که بر روی بلاک چین اجرا می شوند و هرکسی می تواند از آن استفاده کند.

او اظهار داشت که سیاستگذاران وظیفه دارند مانع نوآوری در آمریکا نشوند. در آگوست(مرداد)، مایک نووگراتز(Mike Novogratz)، مدیرعامل گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital)، سیاستمداران و تنظیم کنندگان در ایالات متحده را به دلیل عدم انجام تکالیف خود در زمینه رمزنگاری قبل از وضع قوانین و مقررات، تحت فشار قرار داد.

آرمسترانگ از طرفداران رمزنگاری ایالات متحده خواست تا از اصلاحاتی که سناتورهای طرفدار ارزهای رمزپایه مانند رون وایدن (Ron Wyden)، پاتریک تومی (Patrick Toomey) و سینتیا لومیس (Cynthia Lummis) پیشنهاد کرده اند، حمایت کنند و خواستار تعریف دقیق تری از واسطه های رمزنگاری شوند.

سناتور پاتریک تومی قبل از پیشنهاد اصلاحیه، پیش از این از ماینرها و توسعه دهندگان نرم افزار خواسته بود که از الزامات گزارش مالیات رمزنگاری که در این لایحه مشخص شده است، معاف شوند.

آرمسترانگ همچنین به گروه موافقان رمزنگاری پیوست و از آمریکایی ها خواست تا با نمایندگان منتخب خود تماس بگیرند تا در اصلاحات فوق الذکر تلاش کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.