مرجع نظارت مالی سوئد خواستار ممنوعیت استخراج ارز دیجیتال شد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

مرجع نظارت مالی سوئد، Finansinspektionen، خواستار ممنوعیت استخراج کریپتو شده است و ارزهای دیجیتال را تهدیدی برای آب و هوا می داند. استخراج ارزهای دیجیتال به مقادیر زیادی برق نیاز دارد و در نتیجه، برخی از ماینرهای کریپتو در میان انتقادات فزاینده به منابع انرژی تجدیدپذیر روی آورده‌اند. با این حال، بسیار مهم است که یک مشکل اضافی برای سوئد ایجاد می کند.

نهاد نظارتی گفت: «سوئد برای انتقال آب و هوا خدمات ضروری ما به انرژی تجدیدپذیر مورد هدف دارایی‌های کریپتو توسط تولیدکنندگان دارایی‌های کریپتو نیاز دارد و افزایش استفاده استخراج‌کنندگان توانایی ما را برای تحقق توافقنامه پاریس تهدید می‌کند.»

نهاد با اشاره به اینکه این دیدگاه توسط آژانس حفاظت از محیط زیست سوئد نیز موافق است، افزود: «بنابراین استخراج انرژی فشرده دارایی‌های کریپتو باید ممنوع شود. این اعلامیه در بحبوحه کنفرانس COP26 منتشر شد، فعالان و مدافعان محیط زیست جهان، دولت‌های سراسر جهان را تحت فشار قرار دادند تا به سرعت و با فوریت مجدد علیه تغییرات آب و هوایی اقدام کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.