مرکز تجارت جهانی دبی به یک منطقه رمزنگاری جامع تبدیل می شود

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)، یکی از مراکز تجاری شناخته شده در امارات متحده عربی، امروز استراتژی جذابی را برای کمک به کسب و کارهای ارز دیجیتال و دارایی دیجیتال اعلام کرد. بنا به گفته ها،DWTC، به یک منطقه و تنظیم کننده جامع برای شرکت هایی که در اکوسیستم کریپتو کار می کنند، از جمله اپراتورها و صرافی های دیجیتال تبدیل خواهد شد. DWTC ارزهای دیجیتال را یک بخش “پیشرو” خواند و اشاره کرد که به پذیرش رو به رشد دارایی های دیجیتال در منطقه کمک می کند.

علاوه بر این، DWTC با بخش خصوصی برای ایجاد یک محیط جذاب و امن برای این بخش مشارکت خواهد داشت. این گام برای تسریع جایگاه دبی به عنوان یک مرکز جهانی پیشرو برای تجارت، تجارت و فناوری ادامه می‌یابد.گسترش عملیات فرامرزی و نوآوری در اکوسیستم برای ایجاد امکان پذیرش و رشد ایمن در بازار برای این بخش در دبی، “DWTC اشاره کرد. در اکتبر 2021، مرجع نظارتی مالی دبی (DFSA) اعلام کرد که در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی یک چارچوب قانونی شفاف رمزنگاری برای توکن‌های سرمایه‌گذاری در منطقه است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.