مسابقات بزرگ بایننس فیوچرز 1.8 میلیون دلار BUSD و جوایز NFT با نسخه محدود ارائه می کند

neda
1 سال قبل
NFT

با رشد صنعت ارز دیجیتال و ورود معامله گران و سرمایه گذاران جدید به این فضا، معاملات آتی به یکی از ارجح ترین ویژگی ها تبدیل شده است. قراردادهای آتی در بازارهای سنتی برای پوشش ریسک یا به دست آوردن قرار گرفتن در معرض بیشتر استفاده می شود. قراردادهای آتی سنتی و ارزهای دیجیتال به طور مشابه به بازارها در کشف قیمت کمک می کنند. در حالی که معاملات آتی آشکارا خطراتی را به همراه دارد، کاربران را قادر می‌سازد از ماهیت نوسان دارایی‌های دیجیتال بهره ببرند. بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، Binance، تصمیم گرفته است با اجازه دادن به مشتریان برای رقابت در چنین مسابقاتی که در آن می توانند BUSD و همچنین NFT های نسخه محدود را برنده شوند، رشد خدمات مبتنی بر آتی خود را جشن بگیرد.

برای ثبت نام، کاربران باید حداقل 100 دلار در کیف پول های آتی USD-M خود داشته باشند یا حالت Multi-Asset را باز کنند. با این وجود، این شرکت تاکید کرد که همه کاربران برای مشارکت باید به طور کامل تأیید شوند. مجموع جوایز هر مسابقه با توجه به تعداد شرکت کنندگان در تمامی مسابقات تعیین می شود. همانطور که بایننس توضیح داد;هر چه تعداد شرکت کنندگان بیشتر باشد، مجموع جایزه بیشتر خواهد بود و بالعکس. با این حال، حداکثر جایزه 1،800،000 توکن BUSD دارد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.