مسترکارت می خواهد به مشتریان مستقر در ایالات متحده ارز دیجیتال هدیه دهد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

این شرکت فناوری در بیانیه 25 اکتبر برنامه های خود را فاش کرد که در آن ادعا می کرد با پلت فرم دارایی دیجیتال Bakkt همکاری کرده است ، تا به موسسات مالی مستقر در ایالات متحده ، شرکت های فناوری و بازرگانان در شبکه پرداخت خود ، گزینه های متنوعی از دارایی های دیجیتالی ارائه دهد. به عبارت دیگر، مشتریان مسترکارت مستقر در ایالات متحده، اکنون می توانند خرید، فروش و همچنین دارایی های دیجیتال را در کیف پول خود نگه دارند. علاوه بر این، این مشارکت همچنین تضمین می‌کند که دارندگان کارت اکنون می‌توانند در ارزهای رمزنگاری‌شده جوایزی کسب کنند و همان هزینه را خرج کنند، نه اینکه امتیازات وفاداری خود را برای خرید انجام دهند.

شری هیموند، معاون اجرایی مشارکت‌های دیجیتال مسترکارت، در مورد توسعه، می‌گوید که جدا از پیشنهاد جدید یکپارچه‌سازی دارایی‌های دیجیتال، این شرکت همچنین تجربیات منحصر به فرد و مرتبطی را برای مصرف‌کنندگان ارائه خواهد کرد.

اکنون، داده‌هایی که توسط تحقیقات انجام شده توسط Colloquy Loyalty Census در سال 2017 نشان داده شده است، نشان می‌دهد که مصرف‌کنندگان آمریکایی 3.8 میلیارد عضویت در برنامه‌های وفاداری دارند، اگرچه این اعداد احتمالاً از وضعیت مالی پس از همه‌گیری تغییر کرده است.

مسترکارت همچنین گزارش داد که در پایان سه ماهه اول سال 2021، 249 میلیون کارت خود را در ایالات متحده داشته است. بنابراین، این تمایل وجود دارد که این کاربران برنامه پاداش وفاداری، به میلیون ها نفر می رسند، و ممکن است هرگز قبلاً هیچ کارتی نداشته باشند.

دانش یا استفاده از ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر انجام می شود.این اولین باری نیست که مسترکارت گام‌های رهبری برمی‌دارد زیرا موسسات به حمایت از رمزارز در تجارت خود ادامه می‌دهند. در ماه فوریه، این شرکت خدمات مالی اعلام کرد که نزدیک به یک میلیارد کاربر آن می‌توانند تراکنش‌های مرتبط با رمزنگاری را در بیش از 30 میلیون تاجر پشتیبانی شده خود انجام دهند. اما تا به حال، مسترکارت هنوز جزئیاتی در مورد اینکه کدام توکن ها را پشتیبانی می کند، ارائه نکرده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

CharlesHoosy

1 ماه قبل
0
0

Everything about medicine. Some are medicines that help people when doctors prescribe.
sildenafil gel 100mg
Best and news about drug. Everything information about medication.

پاسخ

RobertTiG

3 هفته قبل
0
0

Read information now. What side effects can this medication cause?
https://tadalafil1st.com/# online tadalafil prescription
Generic Name. Everything about medicine.

پاسخ