مشارکت جمهوری پالائو با ریپل برای ایجاد ارز دیجیتال

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

جمهوری پالائو برای ایجاد یک ارز دیجیتال به عنوان بهترین شریک برای کار روی یک پروژه تحت حمایت دولت با ریپل شریک شد.

علیرغم بسیاری از مشکلات نظارتی که ریپل با آن مواجه است، از ماموریت خود برای تبدیل شدن به مهم ترین بازیگر صنعت پرداخت جهانی دست نکشید و حتی با وجود اینکه اوضاع برای این پلتفرم عالی نیست، جمهوری پالائو همچنان ریپل را برای توسعه ارز داخلی بر اساس دلار به عنوان بهترین گزینه انتخاب میکند.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی که امروز به اشتراک گذاشته شد، پالائو XRP Ledger را برای ایجاد دلارهای دیجیتال و گردش داخلی در کشور انتخاب کرد. ایده این است که یک استیبل کوین با پشتوانه USD طراحی شود که در کنار سایر خدمات مانند ثبت شرکت ها توسعه یابد. پالائو به تنهایی ارز فیات ندارد و مانند السالوادور، شهروندان از دلار آمریکا به عنوان ارز قانونی استفاده می کنند.

با این حال،این کشور جزیره‌ای واقع در اقیانوسیه نمی‌خواهد XRP یا هر ارز دیجیتال دیگری را به‌عنوان ارز دیجیتالی استفاده کند، اما واقعاً امیدوار است نسخه‌ای از دلار آمریکا را که توسط دولت مدیریت می‌شود به شکل دیجیتال منتشر کند. ابتکار پالائو به نظر انتشار یک استیبل کوین است و با توجه به اینکه پالائو بانک مرکزی ندارد، بسیار منطقی تر است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.