مشکلات بیشتری برای استخراج کنندگان بیت کوین چینی پیش می آید در حالی که مغولستان داخلی استخراج کنندگان را در لیست سیاه قرار می دهد

sarah
1 سال قبل
بیت کوین

در بحبوحه اخبار مربوط به برخورد شدید چین با استخراج بیت کوین ، یک استان چین دستورالعمل جدیدی صادر کرده است که متخلفان از سیستم اعتبار اجتماعی این کشور را در لیست سیاه قرار می دهد.
طبق گزارش های محلی ، استخراج کنندگان غیرقانونی بیت کوین در مغولستان داخلی می توانند با محدودیت های زیادی روبرو شوند ، از جمله دسترسی محدود به محصولات مالی و موانع سفرهای خارجی.
بعلاوه ، این مصوبه فقط در مورد اشخاص اعمال نمی شود بلکه در مورد شرکت های اینترنتی ، ارائه دهندگان خدمات ابری و کافی نت هایی که بیت کوین را به طور غیرقانونی استخراج می کنند نیز اعمال می شود.
مقابله با بیت کوین یا نگرانی های انتشار واقعی؟ چین بزرگترین ساطع کننده گازهای گلخانه ای در جهان است.
داده ها حاکی از آن است که میزان انتشار این کشور در سال منتهی به مارس 2021 به بالاترین رکورد جدید نزدیک به 12 میلیارد تن (GtCO2) رسیده است.
ذغال سنگ منبع اصلی انرژی برای فعالیت های استخراج بیت کوین است و همچنین بزرگترین عامل کمک به میزان انتشار در چین است. و به لطف در دسترس بودن این منبع انرژی ارزان ، استانهای خاصی مانند مغولستان داخلی ، شینجینگ و سیچوان به کانون های استخراج بیت کوین تبدیل شده اند.
تعجب آور نیست که پکن در تلاش برای سرکوب استخراج رمزنگاری است.
با موشکافی دقیق تر ، کسی باقی می ماند که اهداف چین را زیر سوال ببرد.
آیا این تصمیم ناشی از نیاز به حمایت از اصلاحات تغییرات آب و هوایی است ، یا این صرفاً یک نما برای حفظ انحصار خود بر ارز آن است؟
به یاد بیاورید که چین پیشرفت چشمگیری داشته است و یوان دیجیتال خود را گسترش داده است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.