معامله گران سعی دارند اتریوم را تا پایان سال به ۵۴۰۰ دلار برسانند

neda
1 سال قبل
اتریوم

پس از ادغام چند روزه، دارایی های برتر ارز دیجیتال در حال حاضر به خوبی در حال بهبود هستند. قیمت اتریوم در حال حاضر روندی نزدیک به اوج خود دارد و ممکن است به زودی روند رو به رشدی داشته باشد.

در حال حاضر، معامله گران تمرکز خود را از قیمت ETH دور کرده اند، با این حال، تنها با یک جهش 2 درصدی می توانند توجه را به خود جلب کنند. از زمانی که دومین ارز ترجیحی در روز معاملاتی گذشته نزدیک به 8 درصد کاهش یافت، بسیاری از معامله گران برای تصاحب بیشتر وارد شدند.در حال حاضر، این پلت فرم با کاهش بیش از 22 درصدی حجم مواجه است. با این حال، قیمت به آرامی به سمت شمال تثبیت می شود و از این رو به یک سیگنال صعودی اشاره می کند. بنابراین، قیمت ETH می‌تواند به طور ناگهانی به بالاترین حد جدید، احتمالاً بالای 5000 دلار در مرحله بعدی صعود کند.

قیمت اتریوم پس از رسیدن به 4471 دلار در روز گذشته به سرعت افزایش یافت. و علاوه بر این، قیمت از ابتدای سه ماهه چهارم یک کانال موازی صعودی را دنبال می کند. با یک روند صعودی قابل توجه، قیمت ممکن است در چند روز آینده به 5000 دلار برسد. پس از رسیدن به 5000 دلار، دارایی ممکن است تمام شود و دوباره به سطح 4700 دلار سقوط کند.

علیرغم روند نزولی، دارایی ممکن است باز هم بازگردد و تا پایان نوامبر 2021 حدود 5400 دلار باشد. از سوی دیگر، طبق گفته ارائه دهنده داده های زنجیره ای، Santiment، فعالیت آدرس اتریوم از سپتامبر حدود 48 درصد افزایش یافته است. از این رو نشان دهنده افزایش فعالیت در پلت فرم است. در مجموع، اتریوم در تاریخ به عنوان یکی از ثابت ترین دارایی ها برای سرمایه گذاری در نظر گرفته می شود. نقطه عطف 5000 دلار برای قیمت ETH در افق است زیرا احساسات بازار برای دارایی ها بسیار صعودی است. با این حال، اصلاحات یا افت های جزئی همیشه بخشی از افزایش قیمت اتریوم هستند که فشار زیادی برای رسیدن به سطوح بالاتر بعدی ایجاد می کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.