معامله گر کهنه کار پیتر برانت پس از پیش بینی 53000 دلار بیت کوین از کانال توییتر ارز دیجیتال خارج شد

neda
1 سال قبل
اتریوم

جامعه ارز دیجیتال گاهی اوقات می‌تواند نسبت به اینفلوئنسرهای خود سخت‌گیرانه رفتار کند، به‌ویژه زمانی که فکر می‌کنند سکه‌های مورد علاقه‌شان ممکن است دیر یا زود کاهش یابد.

پیتر برانت معامله گر کهنه کار در یکی از جدیدترین توییت های خود اظهار داشت که به دنبال خرید بیت کوین بیشتر پس از رسیدن به 53000 دلار است. جامعه کریپتو فرض می‌کرد که برانت حرکت بعدی بیت‌کوین را می‌خواهد. بیت کوین در حال حاضر به 58300 دلار کاهش یافته است. علاوه بر بیت کوین، برانت یک نمودار اتریوم را با پیش بینی بصری اتریوم ضمیمه کرد که به دنبال خرید آن پس از رسیدن به 4030 دلار است.

قیمت پیش‌بینی‌شده اتریوم با بالاترین سطح محلی قبلی که در سپتامبر به دست آمده بود، مرتبط است. بلافاصله پس از دریافت نظرات منفی از دارندگان بیت کوین و اتریوم، برانت تصریح کرد که او خرس نیست و به دنبال کوتاه کردن بیت کوین یا اتریوم نیست و فقط افکار خود را در مورد وضعیت فعلی بازار به اشتراک می گذارد. مدت کوتاهی پس از آن، برانت توییتی منتشر کرد و گفت که از بازارهای ارزهای دیجیتال فاصله می‌گیرد و بر بازارهای سنتی مانند کالاها و سهام تمرکز می‌کند، زیرا به گفته برانت، جوامع اطراف آن‌ها «بزرگ‌سال‌تر» هستند.

در حالی که به نظر می رسد برندت از رفتار اعضای جامعه ارزهای دیجیتال راضی نیست و از آنها به عنوان افراد بالغ کمتر و ناسزا یاد می کند، میانگین سنی سرمایه گذاران در هر دو جامعه ارز دیجیتال و سهام در واقع با شرکت کنندگان در بازار سهام که شش سال بزرگتر از آن هستند یکسان نیست. 

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.