مغولستان داخلی یک خط تلفن دائمی ایجاد می کند تا معدنچیان مظنون رمزنگاری را گزارش کند

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

مقامات در مغولستان داخلی بیشتر درگیر عملیات استخراج رمزنگاری هستند که ممکن است تلاش منطقه برای کاهش انتشار کربن را به خطر بیندازد.

اطلاعیه جدید کمیسیون توسعه و اصلاح منطقه خودمختار مغولستان داخلی ، یا DRC ، به مردم اطلاع داده است که اکنون آنها راهی مستقیم برای گزارش هرگونه عملیات ارز رمزنگاری شده در منطقه دارند.
همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، مغولستان داخلی زمانی میزبان شبکه وسیعی از اپراتورهای استخراج معادن رمزنگاری بود که در مجموع 7.71٪ از نرخ هش بیت کوین جهانی (BTC) بین سپتامبر 2019 و آوریل 2020 را به خود اختصاص داده بودند.
مقامات چینی به عنوان بخشی از برنامه های فعالانه و جاه طلبانه پکن برای کاهش انتشار کربن ، به طور فزاینده ای منطقه غنی از زغال سنگ مغولستان داخلی ، که در آن برق فراوان و ارزان قیمت همچنان به سوخت های فسیلی متکی است را مورد موشکافی قرار می دهند. طبق گزارش Greenpeace از اواخر مارس سال جاری ، مغولستان داخلی بیشترین ظرفیت جدید نیروگاه های دارای زغال سنگ را بین سالهای 2016 و 2020 از هر DRC در چین تصویب کرده است. در اعلامیه امروز مشخص شده است که مقامات منطقه ای در تلاشند تا جبهه انرژی را تغییر دهند ، تا حدی با تقویت سرکوب خود در عملیات استخراج رمزنگاری غیرقانونی و با انرژی زیاد.
یک خط تلفنی اختصاصی ، ایمیل و سرویس پست الکترونیکی روش گزارش دهی را در اختیار عموم مردم قرار می دهد که می توانند از آنها برای آگاهی مقامات از هرگونه فعالیت مشکوک در استخراج رمزنگاری در منطقه استفاده کنند. در این اطلاعیه آمده است که اشخاص مشکوک ممکن است به عنوان مراکز داده بدل شوند و از سیاست های ترجیحی در قیمت های مالیات ، زمین و برق بهره مند شوند در حالی که به طور غیرقانونی در استخراج ارز رمزنگاری شده فعالیت می کنند.
ایجاد خط تلفن جدیدترین پیشنهاد مقامات محلی برای دستیابی به عملیات استخراج باقیمانده در حوزه قضایی آنها است.
در آگوست سال 2020 ، مقامات اجرای سیاستی را در نظر گرفتند که از استفاده معدنچیان رمزنگاری از برق ارزان و یارانه ای دولت جلوگیری می کند.
در مارس سال جاری ، پیش نویسی پیشنهاد شد “پروژه های استخراج ارز مجازی را به طور كامل تمیز و تعطیل كنید” تا پایان آوریل.
اطلاعیه امروز همان جمله را نشان می دهد ، که نشان می دهد منطقه متعهد شده است که شکست های قبلی خود را در رسیدن به اهداف صرفه جویی در انرژی تعیین شده توسط پکن تغییر دهد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.