مقامات بانک تایلند: پرداخت با ارز دیجیتال غیرقانونی نیست اما کاربران مراقب نوسانات قیمت باشند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

مقامات بانک تایلند می گویند که استفاده از ارز دیجیتال به عنوان وسیله پرداخت غیرقانونی نیست. با این حال، آنها اضافه کردند که کاربران باید قادر به پذیرش خطرات از جمله نوسانات قیمت باشند.

پانیاناکول، مدیر ارشد بخش سیاست پولی بانک تایلند (BOT)، موضع بانک مرکزی در مورد ارزهای دیجیتال را در این هفته توضیح داد. او توضیح داد که بانک تایلند در حال حاضر در حال بحث در مورد چگونگی تنظیم ارزهای دیجیتال با کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC)، آژانس‌های مرتبط و سهامداران است. هدف این بانک محدود کردن ریسک های مصرف کننده مرتبط با استفاده از ارز دیجیتال برای پرداخت است. این مدیر با اشاره به اینکه برخی افراد در حال حاضر از رمزنگاری برای پرداخت کالا و خدمات در تایلند استفاده می کنند، تاکید کرد: این غیرقانونی نیست … اما کاربران باید بتوانند خطرات را بپذیرند.

بانک مرکزی تایلند قبلاً گفته بود که ارز دیجیتال پولی قانونی در این کشور نیست و استفاده از آن به‌عنوان وسیله مبادله «به منزله تجارت مبادله‌ای بین مالک دارایی دیجیتال و ارائه‌دهنده کالا و خدمات است، این مدیر ادامه داد: «اگر ارزهای دیگر به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد، بر توانایی بانک مرکزی برای نظارت بر اقتصاد تأثیر خواهد گذاشت.»

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.