مقامات روسیه تصمیم قطعی برای مقررات ارزهای دیجیتال ندارند

neda
7 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

بر اساس گزارش بلومبرگ، که موفق به مشاهده نامه ای بین آنتون سیلوانوف، وزیر دارایی کشور و میخائیل میشوستین، نخست وزیر این کشور شد، مقامات روسیه در تلاش هستند تا در مورد طبقه دارایی های کریپتو موضعی واحد داشته باشند.

دولت روسیه در تلاش برای جذب سرمایه گذاری خارجی به دنبال قانونی کردن ارزهای دیجیتال است، در حالی که بانک مرکزی موضع منفی اتخاذ کرده و می گوید که از آنها برای فعالیت های غیرقانونی استفاده می شود.

سیلوانوف معتقد است که از بین بردن ابهامات پیرامون ارزهای دیجیتال می تواند به بهبود اقتصاد کمک کند، در حالی که به دولت اجازه می دهد طبقه دارایی را نظارت کند. این دیدگاهی است که بسیاری از دولت ها از جمله هند دارند. مقامات روسی در پاسخ به پرسش بلومبرگ از اظهار نظر در مورد این موضوع خودداری کردند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

الکسی مویزف معاون وزیر دارایی در مورد این موضوع گفت: ما نیاز به ایجاد قوانین شفاف برای مشارکت شهروندان و مشاغل در ابزارهای مالی بازار ارز دیجیتال داریم. مقررات شفاف، احتمال ظهور یک سیستم مالی موازی را منتفی می‌کند.» با این حال، بانک مرکزی روسیه بر مخالفت خود با رمزارزها قاطعانه است و امیدوار است که دولت نظر خود را تغییر دهد.

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.