مقامات کره جنوبی به دلیل منع افسران پلیس از داشتن رمزنگاری ، مورد انتقاد قرار گرفتند

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

اگرچه هنوز مقررات نظارتی کره جنوبی ممنوعیت صریح ارزهای رمزپایه را اعمال نمی کنند ، این کشور محدودیت های نسبتاً سختگیرانه ای را اعمال کرده است. اما در حالی که ساکنان همچنان مجاز به خرید و فروش ارزهای رمزپایه هستند ، نهادهای نظارتی از خرید دارایی های دیجیتال برای افسران پلیس جلوگیری می کنند. اگرچه گویا این اقدام برای بهبود اعتماد عمومی مورد نیاز است ، اما این می تواند یک فشار گسترده تری برای ارزهای رمزپایه در کشور باشد. در همین حال ، آخرین تحولات با واکنش بسیاری از سوی اعضای این نیرو روبرو شده است.
جمعه گذشته ، آژانس پلیس ملی کره دستورالعمل های داخلی را منع کرد که افسران چندین واحد تحقیقاتی را از خرید ارزهای رمزپایه منع می کند.
با حرکت رو به جلو ، افسران در Cyber ​​Bureau ، واحد مبارزه با فساد و جرایم عمومی ، واحد تحقیقات جرایم مالی و دفتر بازرسی نمی توانند ارزهای رمزپایه خریداری کنند.
همچنین از آنها خواسته شده است هر دارایی رمزنگاری شده ای را که قبلاً در اختیار دارند گزارش دهند. اگرچه جزئیات سیاست جدید هنوز مبهم است ، اما تهدید می کند که عدم رعایت آن مجازات سختی را به دنبال دارد.
به افسران پلیس در بخشهای دیگر نیز توصیه شده است که از سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال خودداری کنند.
به گفته آژانس ، این محدودیت برای جلوگیری از اختلافاتی که ممکن است از افسران با استفاده از اطلاعات داخلی برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری بوجود آید ، اعمال شد ، اقدامی که می تواند اعتبار رفتار اخلاقی در خدمات ملکی را خدشه دار کند.
این ممنوعیت برای بسیاری از افسران خوشایند نبود و بسیاری آشکارا نارضایتی خود را از ابتکار عمل ابراز داشتند.
برخی از افسران استدلال می کنند که این دستورالعمل ها نقض حقوق مالکیت آنها است.
یک آژانس پلیس متروپولیتن اینچئون که از نام بردن خودداری کرد به رسانه اینچئون ایلبو گفت که این ممنوعیت به معنای کنترل دولت کمونیست است.
دیگری اظهار داشت که این ممنوعیت می تواند مانع تحقیقات پلیس درباره فعالیتهای غیرقانونی شود زیرا افسران دیگر ممکن است نحوه عملکرد سیستم یا سازوکارهای انجام فعالیتهای غیرقانونی را درک نکنند.
پروفسور پارک سونگ جون ، رئیس مرکز تحقیقات Blockchain در دانشگاه Dongguk ، احساس مشابهی را با آژانس پلیس در میان گذاشت.
به گفته وی ، افزایش بی اعتمادی به مقامات دولتی در پشت تصمیم دولت برای ممنوعیت خرید رمزنگاری توسط افسران است.
با این حال ، سونگ جون شک دارد که دولت بتواند به طور موثر سرمایه گذاری رمزنگاری را حتی از افسران پلیس منع کند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

toobHeelp

2 ماه قبل
0
0

They work like the LHRH agonists but lower testosterone levels more quickly and does not cause tumor flare like the LHRH agonists do cialis 5 mg best price usa

پاسخ