مقام رسمی بانک مرکزی استرالیا می‌گوید ارز دیجیتال تهدیدی برای دلار استرالیا نیست

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

یکی از مقامات بانک مرکزی استرالیا ادعا می کند که ارز دیجیتال تهدیدی برای ارزش دلار استرالیا نیست. به عنوان یک نتیجه از ارزش ثابت دوج کوین، اغلب به عنوان نمونه ای از آنچه یک دارایی با ارزش را در بازار ارزهای دیجیتال تعریف می کند ذکر شده است.

موارد بسیار دیگری مانند میم سکه وجود داشته است که از کانون توجه بهره برده است، اما همه آنها مثبت نبوده اند. با وجود این، هیچ کاهشی در عشق جامعه به ارزی که همه چیز را آغاز کرد، وجود نداشته است. این اخیراً توسط یکی از مقامات بانک مرکزی استرالیا مورد انتقاد قرار گرفته است. این یک لحظه “گلوله سرگردان” برای دوج بود، که ریچاردز در طول بحث ضد رمزنگاری خود با آن مخالفت کرده بود.

دوج کوین در استرالیا محبوب است، به طوری که 4.1٪ از مردم معتقدند که دارای ارز میم هستند. نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که هدایای کریپتو در کشور رایج‌تر می‌شوند، و به طور کلی احساسات خوبی در مورد ارزهای دیجیتال وجود دارد. به گفته ریچاردز که روز پنجشنبه در یک کنفرانس آنلاین صحبت کرد، ظرفیت بانک مرکزی استرالیا برای اجرای سیاست های پولی توسط ارزهای دیجیتال تهدید نمی شود.

این مقام بانک مرکزی محبوبیت فزاینده کریپتو در کشور را تصدیق کرد اما اشاره کرد که عدم استفاده روزانه از آنها دلیلی بر مخالفت با پذیرش است. به گفته ریچاردز، بسیاری از مردم نمی خواهند با ارز دیجیتال پولی دریافت کنند. او افزود: «من نمی‌توانم تصور کنم که کسب‌وکارها گزارش‌های سالانه خود را در بیت‌کوین منتشر کنند یا خرده‌فروشان قیمت‌های خود را با ارزهای دیجیتال تبلیغ کنند».

دوج کوین در همه اینها چه نقشی دارد؟ ریچاردز به افزایش سریع ارزش ارزهایی مانند دوج اشاره کرد که به نظر می رسد هیچ کارکرد واقعی دیگری جز یک شوخی محبوب ندارند. او گفت که سکه‌های میم نمونه‌ای عالی از انفجار فعلی در صنعت ارزهای دیجیتال هستند و اشاره کرد که سکه‌ای که به عنوان یک شوخی و بدون ارزش واقعی شروع شد، اکنون ۸۸ میلیارد دلار ارزش گذاری شده است. به گفته ریچاردز، مطالعاتی که نشان دهنده پذیرش سریع ارزهای دیجیتال در کشور است غیرواقعی است. اکثر این مطالعات کسانی که در مناطق روستایی بودند و کسانی که دسترسی منظم به اینترنت نداشتند، مانند افراد مسن، حذف شدند و به صورت آنلاین انجام شدند و بخش قابل توجهی از جمعیت را حذف کردند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.