ملی گرایان هند خواستار ممنوعیت کامل ارزهای دیجیتال شدند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

سوادشی جاگران منچ (SJM)، وابسته به ملی‌گرای Rashtriya Swayamsevak Sangh، طبق گزارش‌ها قطعنامه‌ای را تصویب کرده است که خواستار ممنوعیت ارزهای دیجیتال در هند شده است.

در این قطعنامه آمده است: «عدم اطاعت از ممنوعیت، شخص/شخصیت را در معرض جریمه مالی قرار می دهد». سوادشی جاگران منچ خواهان ممنوعیت کامل رمزارزها در هند است بنا بر گزارش ها، سوادشی جاگران منچ (SJM)، سازمان اقتصادی، سیاسی و فرهنگی هند وابسته به ملی گرای Rashtriya Swayamsevak Sangh، روز یکشنبه قطعنامه ای در مورد ارزهای دیجیتال تصویب کرد.

آشوانی ماهاجان، یکی از اعضای SJM به نشریه PTI گفت: «این قطعنامه توسط پانزدهمین رشتیا سبها از سوادشی جاگران منچ تصویب شد که امروز در گوالیور به نتیجه رسید.» در قطعنامه آمده است: دولت باید صراحتاً خرید، فروش، سرمایه‌گذاری و غیره معامله در ارزهای دیجیتال توسط هر فرد ساکن هند را ممنوع کند. همچنین سرمایه گذاران رمزارز را موظف می کند تا ارزهای رمزنگاری شده خود را در مدت زمان کوتاهی بفروشند یا مبادله کنند، مشروط به ارائه اطلاعات به بخش مالیات بر درآمد.

علاوه بر این، این قطعنامه تاکید می‌کند: «در صورت عدم اطاعت از این ممنوعیت، شخص باید مشمول جریمه مالی شود». SJM استدلال می‌کند که شناسایی ارزهای دیجیتال در هند می‌تواند منجر به سفته‌بازی‌های سنگین شود که می‌تواند بر بازار مالی این کشور تأثیر منفی بگذارد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.