بنت معتقد است که این "/>

ممنوعیت رمزنگاری چین می تواند یک مزیت برای امنیت بیت کوین باشد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

مارتي بنت ، موسس معدن بزرگ معدن آمريکا ، اظهار داشت که غول معدني چيني Bitmain که عمليات توليد خود را از چين به کشورهاي ديگر منتقل مي کند ، براي بزرگترين ارز رمزنگاري شده “بسيار صعب العبور” خواهد بود.

بنت معتقد است که این یک لحظه مهم برای کاهش خطر برای بزرگترین ارز رمزنگاری شده خواهد بود. کوین ژانگ ، معاون توسعه کسب و کار در Foundry Service ، در توئیتی نوشت که انتظار دارد سهم زیادی از تولیدات تجاری Bitmain در بحبوحه افزایش شدید چین در بخش استخراج ارزهای رمزنگاری شده ، به مالزی و اندونزی منتقل شود.

او معتقد است که این تغییر می تواند برخی از “پیامدهای جدی” را در ارتباط با هزینه های لجستیک و فرایند تولید داشته باشد: از دست دادن خریداران داخلی/فروشندگان وفادار که مجبور به تجدید همکاری در خارج از کشور هستند ، افزایش هزینه های لجستیک ، مسائل مربوط به کیفیت بالقوه ، اصطکاک بیشتر با مدیریت چینی و برون سپاری تولید.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است ، سناتور بازنشسته پت تومی ، سناتور بازنشسته سنا و بلیک مسترز ، اخیراً از دولت خواسته اند که با پذیرش معیار ارز رمزنگاری شده ، با دشمنی چین با بیت کوین مقابله کند. ایالات متحده در حال حاضر به عنوان قطبی برای استخراج ارزهای رمزنگاری شده شناخته شده است ، با ایالت هایی مانند فلوریدا ، تگزاس و وایومینگ که به طور فعال از صنعت ارزهای رمزنگاری شده حمایت می کنند.

با اینکه اخبار در مورد شدیدترین سرکوب ارزهای رمزنگاری شده چین در ابتدا بازار را خراب کرد ، بیت کوین توانست در آخر قیمت خود را بازیابی کند. 

ویل مک ایووی از Fundstrat تعیین کرده است که ممنوعیت های قبلی بیت کوین فرصت های خرید خوبی را برای سرمایه گذاران به همراه دارد. کسانی که بیت کوین را خریداری کردند ، روزی که چین ابتدا موسسات مالی را از انجام تراکنش های بیت کوین منع کرد تا به امروز شاهد 4266 درصد افزایش بودند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.