منتقد روسی بیت کوین می گوید که او BTC را به قیمت 100 روبل خریداری می کرد

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

یکی از بزرگترین منتقدین بیت کوین ، آناتولی آکساکوف ، مقام روسی ، گفت که او می خواست قبل از ممنوعیت بیت کوین بخرد ، اما قیمت آن بسیار بالا بود.

آناتولی آکساکوف ، یکی از اعضای دومای دولتی روسیه و سخنگوی اصلی روند قانون ارز رمزنگاری شده در این کشور ، ادعا کرد که او هرگز هیچ بیت کوینی (BTC) نداشته است.
آکساکوف گفت که او هیچ بیت کوین در اختیار ندارد و احتمالاً نخواهد داشت ، زیرا دولت مقامات را از خرید رمزنگاری منع کرده است.
این مقام مسئول در ادامه گفت که قبل از اجرایی شدن این ممنوعیت در سال گذشته ، مایل است مقداری بیت کوین به عنوان سرمایه گذاری خریداری کند.
با این حال ، او فکر کرد که قیمت در آن زمان بسیار بالا است: “من فقط برای جمع کردن می خواستم خرید کنم. اما قیمت بیت کوین خیلی زیاد شده بود. اگر قیمت آن 100 روبل بود ، می خریدم. “

در مصاحبه ، آكساكف همچنین اظهار داشت كه بیت کوین به دلیل بی ثباتی شدید نباید در دسترس سرمایه گذاران فاقد صلاحیت باشد.
وی همچنین با اشاره به اینکه گزارش مالیات رمزنگاری در حال حاضر به صورت داوطلبانه انجام می شود ، به توسعه رژیم مالیات رمزنگاری روسیه نیز اشاره کرد ، زیرا پیش نویس لایحه ای که گزارش را اجباری می کند ، اولین مطالعه خود را در پارلمان گذرانده است. آکساکوف یک مقام اصلی مالی در روسیه است که به عنوان رئیس کمیته دومای دولتی روسیه در بازارهای مالی و همچنین عضو شورای بانکداری ملی بانک روسیه فعالیت می کند.
او پیش بینی کرد که BTC هیچ آینده ای ندارد و به عنوان یک منتقد اصلی بیت کوین ظاهر شده است.
اظهارات آکساکوف اندکی پس از آن صورت گرفت که یک طرح نظارتی دیگر پیشنهاد کرد تا حدی ممنوعیت پرداخت ارزهای رمزپایه را در اواخر ماه مه لغو کند.
این کشور ممنوعیت را در ژانویه به عنوان بخشی از قانون اصلی ارز رمزنگاری شده “در مورد دارایی های مالی دیجیتال” به طور رسمی اعمال کرد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.