د"/>

موقعیت آینده بیت کوین به بالاترین سطح خود می رسد

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

در پی ورود Coinbase در صرافی Nasdaq ، علاقه به بیت کوین افزایش یافته است. تمایل به بیت کوین بالا رفته و قیمت آن را به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی بیش از 64000 دلار رسانده است و سرمایه گذاران از نوسانات آینده طلای دیجیتال جدید محافظت می کنند.

طی دو هفته گذشته بیت کوین تلاش کرده است مقاومت قبلی خود را که 60،000 دلار است بشکند. با این حال ، سرمایه گذاران اطمینان بیشتری پیدا می کنند که BTC همچنان به بالاترین حد خود خواهد رسید. داده ها نشان می دهد گزینه های تماس 31 دسامبر 100000 دلار و حداکثر 300،000 دلار، برای سرمایه گذاران جالب تر به نظر می رسند و این نشان دهنده یک مسیر صعودی است.

گزارش Glassnode حاکی از آن است که علاقه علنی به آینده بیت کوین ، آنرا به بالاترین قیمت خود، یعنی 27 میلیارد دلار رسانده است. Binance با بیش از 5.2 میلیارد دلار سود ، که تقریباً 20٪ از قیمت های آتی بازار را تشکیل می دهد ، این روند را هدایت کرده است. نوسانات بازار ارزهای رمزنگاری شده هنوز هم مسئله بسیاری از سرمایه گذاران است و چنین موضع تهاجمی نسبت به قیمت بیت کوین فقط نگرانی های آنها را تشدید می کند.
با اعمال اقدامات نظارتی جدید ، صرافی هایی مانند CME Group (NASDAQ: CME) با ارائه معاملات آتی خرد ، سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده را بهبود می بخشند. سرمایه گذاران می توانند با صرف یک دهم قیمت بیت کوین به بازارهای آتی ارزهای رمزنگاری شده وارد شوند. علاوه بر این ، Horizons ETFs Management به معامله گران اجازه می دهد تا معاملات آتی بیت کوین را در بورس اوراق بهادار تورنتو انجام دهند. هنوز هم دسترسی به معاملات نقطه ای بیت کوین در ایالات متحده دشوار است ، اگرچه مشتقات بیت کوین در بازار ایالات متحده بیشتر پذیرفته می شوند.

در گزارشی خطاب به سرمایه گذاران ، JP Morgan ادعا کرده است که بیت کوین از نوسانات کمتری برخوردار است و خطرات مربوط به سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده در حال کاهش است. شرکت های سرمایه گذاری بیشتری به بیت کوین علاقه نشان می دهند و گزینه های مشتقه “به عادی سازی” قیمت ارز دیجیتال پیشرو در ایالات متحده کمک می کنند. با این حال ، همانطور که توسط WuBlockchain برجسته شده است ، افزایش موقعیت های آزاد فقط بی ثباتی بیشتری در بازار ایجاد می کند زیرا تاجران موسسه با سرمایه بازار بالا شرط بندی های خود را به نفع بیت کوین تا زمان بسته شدن قراردادها جلب می کنند.

داده های Arcane Research اعتقاد راسخ به بیت کوین را تقویت می کند. حق بیمه بالا در قراردادهای آتی و اهرم فشار به سمت بالاتر، نشان دهنده اطمینان سرمایه گذاران از قیمت ارز رمزنگاری شده است. علاوه بر این ، سرمایه گذاران موقعیت کوتاه در قبال بیت کوین را “غیرعاقلانه” فرض می کنند.

آن روی سکه
از اهرم شدید استفاده شده است ، که می تواند کاتالیزوری برای سقوط فلش ​​جدید در بیت کوین باشد. از زمان پایان قراردادهای مارس علاقه علنی به بیت کوین کاهش چشمگیری یافته است. حجم معاملات آتی از 117 میلیارد دلار در مارس به 50 میلیارد دلار در آوریل کاهش یافته است.

تمایل به صعود

گزینه های باز بیت کوین تنها شاخصی نیستند که سرمایه گذاران اطمینان بیشتری نسبت به رسیدن قیمت ارز رمزنگاری شده به بالاترین قیمت ها دارند. مشابه افزایش قیمت از دسامبر سال 2020 و اوایل سال 2021 ، استخراج کنندگان بیت کوین، نشانه هایی از تمایل خود به فروش با قیمت فعلی نشان می دهند. در ماه دسامبر ، تصمیمات معدنچیان برای عدم فروش منجر به دو برابر شدن قیمت بیت کوین شد.

روند صعودی غالب در کل بازار ارزهای رمزپایه منعکس می شود. سکه های جایگزین ممتاز مانند TRX ، VeChain و Ethereum وارد “فصل آلترناتو” شده اند که تقریباً هر روز قیمت ها به بالاترین حد خود در تاریخ می رسند. اگرچه قیمت ها هم برای سکه های alt و هم برای BTC افزایش یافته است ، داده های Google (NASDAQ: GOOGL) نشان می دهد دیوانگی خرده فروشی هنوز شروع نشده است. از آنجا که سرمایه گذاران نهادی و خرده فروشی بیشتری ادعای سهمی از بازار ارزهای رمزپایه را دارند ، کل سقف بازار قرار است به یک رکورد جدید برسد.

علاوه بر این ، معاملات آتی بیت کوین تنها ارز رمزنگاری شده برای سرمایه گذاران نیست. اتریوم با افزایش گزینه های آتی مواجه شده است که با افزایش 90 درصدی در 13 آوریل ، به 380 میلیون دلار رسید. Coinbase ممکن است کاتالیزور اصلی برای افزایش حجم نباشد زیرا سرمایه گذاران همچنین در حال بررسی تغییر اجماع آتی اتریوم و انتشار اتریوم 2.0 هستند. این می تواند به این معنی باشد که اتریوم شباهت بیشتری به بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش دارد زیرا بیشتر استخراج کنندگان و سرمایه گذاران سکه های خود را در سهام سرمایه گذاری می کنند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.