میامی ادعا می کند که به پایتخت رمزنگاری جهان تبدیل می شود

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

از آنجا که میامی میزبان “بزرگترین رویداد بیت کوین” تا کنون بوده است ، به نظر منطقی می رسد که بپرسیم: آیا Entrepot ایالت Sunshine واقعاً آنچه را که برای تبدیل شدن به “پایتخت ارز رمزنگاری شده در جهان” لازم است ، دارد؟

  • نقش جدیدی که توسط شهردار پویا پیش بینی شده است.
    در غیر این صورت ، آیا میامی حداقل می تواند به دره Crypto بعدی تبدیل شود – همانطور که نیویورک تایمز در گزارش خود از گردهمایی هفته گذشته بیت کوین 2021 اشاره کرد ، “این شهر کاملا رمزنگاری شده است” ، با دستگاه های خودپرداز بیت کوین در محله Wynwood میامی.
    در همین حال ، مبادله رمزنگاری FTX حقوق نامگذاری عرصه میامی هیتز را تأمین کرده است ، در حالی که همچنین پیشنهادی از طرف شهردار میامی ، فرانسیس سوارز مبنی بر اجازه دادن به شهروندان برای پرداخت مالیات با ارز رمزپایه ، از جمله موارد دیگر ، وجود دارد.
    اما برخی دیگر هشدار می دهند که هنوز کارهای سخت زیادی در انتظار است – و پیش از آنکه میامی ادعا کند که پایتخت هر چیزی در رمزنگاری است که به سرعت در حال تحول است ، وقایع نظارتی / قانونی باید روند مطلوبی داشته باشند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.