میلیاردر افسانه ای میگوید اتریوم جایگزین بیت کوین خواهد شد

neda
1 سال قبل
اتریوم

بیت‌کوین و اتریوم در این هفته به بالاترین حد خود رسیده‌اند و مجموع بازار ارزهای دیجیتال را به حدود 3 تریلیون دلار رسانده‌اند. از آن زمان قیمت بیت کوین اندکی کاهش یافته است و به ۶۳ هزار دلار رسیده است، در حالی که اتریوم نیز از اوج های نزدیک به 5000 دلار در هر اتر عقب نشینی کرده است. ارزش بازار بیت کوین در حال حاضر حدود دو برابر اتریوم و 1.2 تریلیون دلار است، با این حال، اتریوم در سال گذشته این شکاف را کاهش داده است.

اکنون، کن گریفین، بازارساز افسانه ای و میلیاردر صندوق تامینی هشدار داده است که بیت کوین در نهایت با اتریوم جایگزین خواهد شد و اتریوم نیز به نوبه خود با نسل بعدی ارزهای دیجیتال جایگزین خواهد شد.

گریفین به اندرو از نیویورک تایمز گفت: “نسل اولیه ارزهای دیجیتال، برای مثال بیت کوین، برای مدیریت پرداخت ها بسیار گران هستند. بیت کوین سهم بزرگی در گرم شدن کره زمین دارد، بزرگتر از هر نوع پرداختی که در سراسر جهان به طور کلی استفاده می کنیم.”

گریفین اختلال در پرداخت ها را «جذاب ترین نظریه» برای ارزش دادن به ارزهای دیجیتال می داند. گیفین گفت: “ویزا و مسترکارت با یک راه حل رمزنگاری جایگزین می شوند که هزینه کمتری برای انجام پرداخت ها بین مشاغل و مصرف کنندگان خواهد داشت.”

گریفین با اشاره به تعداد معدودی از رقبای اتریوم، از جمله BNB، سولانا و کاردانو که شاهد افزایش قیمت‌هایشان با نرخی تاول‌آمیز بوده‌اند، گفت: «من فکر می‌کنم که اتریوم‌ جایگزین بیت‌کوین خواهد شد.

 گریفین پیش‌بینی می‌کند که این ارزهای دیجیتال جدیدتر با نسل بعدی جایگزین می‌شوند که «مزایای سرعت تراکنش بالاتر، هزینه کمتر به ازای هر تراکنش خواهند بود، شاید مردم به فکر چگونگی مقابله بهتر با امنیت و پیشگیری از کلاهبرداری باشند». قیمت اتریوم در ماه‌های اخیر به لطف علاقه‌مندی به امور مالی غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک‌چین (DeFi) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) که هر دو عمدتاً بر روی شبکه اتریوم ساخته شده‌اند، افزایش یافته است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.