میلیاردر دیگری تأیید می کند که ارزهای رمزنگاری شده ماندگار هستند

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

دیوید روبنشتاین ، یک تیتان سهام خصوصی ، در میان سقوط بازار حمایت خود را از بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه اعلام کرده است. این میلیاردر پیشنهادهای خود مبنی بر حبابی بودن بازار در آینده را رد کرد.
در هنگام حضور در CNBC Squawk Box ، روبنشتاین فاش کرد که وی سرمایه شخصی در هیچ ارز رمزپایه ای ندارد.
با این حال ، او در شرکت هایی سرمایه گذاری کرده است که تجارت ارز رمزنگاری را تسهیل می کنند.
به گفته وی ، این صنعت “اینجاست تا بماند” و “از بین نمی رود ، درست مثل طلا که از بین نمی رود.”

روبنشتاین ، که یک مقام سابق دولت است ، موافقت کرد که برخی از سرمایه گذاران به بیت کوین به عنوان جایگزین طلا روی آورده اند. وی همچنین خاطرنشان کرد که اشتهای فزاینده ای برای جایگزینی برای سیستم مالی سنتی موجود وجود دارد.

آخرین اظهارات وی یک روز پس از آن منتشر شد که بیت کوین همراه با سایر آلت کوین ها بیش از 350 میلیارد دلار از ارزش بازار خود را در یک سقوط فلاش از دست دادند. روبنشتاین توضیح داد: فراز و نشیب هایی است و دیروز روز خوبی نبود. این در مورد هر چیز نسبتاً جدیدی صدق می کند ، و من فکر نمی کنم شما چیزی مانند از بین رفتن و ناپدید شدن رمزنگاری را ببینید. رمزنگاری ماندگار است.

روبنشتاین که از نوسانات بازار صحبت می کند ، به سرمایه گذاران توصیه کرد که اگر برای “فراز و نشیب های بزرگ و نوسانات بزرگ” آماده نیستند ، از این بخش اجتناب کنند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.