میلیاردر “SPAC King” پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین با جایگزینی طلا افزایش می یابد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

قیمت بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده پس از ماه سپتامبر تا ماه اکتبر افزایش یافته و بازار ارزهای دیجیتال بیش از 2 تریلیون دلار پس گرفته است.

 قیمت بیت کوین پس از آنکه در اوایل ماه سپتامبر پس از اینکه ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا TSLA 0.0 ، یکی از بزرگترین تقویت کننده قیمت بیت کوین در سال جاری ، هشدار جدی برای بیت کوین صادر کرد،بالاتر رفت.

 در حال حاضر ، سرمایه گذار میلیاردر Chamath Palihapitiya فاش کرده است که او “صدها میلیون” در بیت کوین سرمایه گذاری کرده و پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین همچنان افزایش می یابد زیرا جایگزین طلا می شود.

برای من بسیار سخت است که بتوانم قیمت بیت کوین را پیش بینی کنم اما من می توانم با اطمینان بگویم که فکر می کنم بیت کوین عملاً جایگزین طلا شده است. و این کار را ادامه خواهد داد. و بنابراین این محدودیت بازار به سرعت افزایش می یابد. “

در حالی که Palihapitiya سایر ارزهای رمزنگاری شده را دوست دارد – از جمله سولانای پر سر و صدا،او گفت که دارایی های رمزنگاری شده او بیشتر محدود به بیت کوین است.

بیت کوین که سال گذشته در این زمان فقط 10 هزار دلار معامله می شد ، در سال گذشته افزایش یافته و بیش از 300 درصد اضافه شده و باعث شده است که ارزش بازار گسترده ارزهای دیجیتال افزایش یابد. قیمت بیت کوین در حالی افزایش یافته است که سرمایه گذاران به طور فزاینده ای از بیت کوین به عنوان محافظی در برابر تورم نام می برند و پیش بینی می کنند که به عنوان جایگزینی دیجیتالی برای طلا عمل می کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.